Elektronik Blackshark V2 X Green 799 TL

Sesi mi az çıkıyor? Ve ses yonganız nedir? Ben Takstar Pro 82 stüdyo kulaklığı kullanıyorum telefonda bile sesini açamıyorum. Fazlasıyla besliyor. Blackshark'a yetersiz gelmesine şaşırdım.
ALC887. Mikrofonda dip ses sorunları oluşturuyor ve ses seviyesi %100 olsa bile kulaklarımı acıtmıyor.

ALC887. Mikrofonda dip ses sorunları oluşturuyor ve ses seviyesi %100 olsa bile kulaklarımı acıtmıyor.
Mikrofonu bilemeyeceğim ancak kulaklarınızı acıtacak kadar sesi açmamanızı şiddetle tavsiye ederim. Ciddi ve geri dönülmez kulak hasarına neden olur. Ömrünü boyunca pişman gezersiniz.

Şakasına demiyorum. Yaşamayan anlamıyor.

Mikrofonu bilemeyeceğim ancak kulaklarınızı acıtacak kadar sesi açmamanızı şiddetle tavsiye ederim. Ciddi ve geri dönülmez kulak hasarına neden olur. Ömrünü boyunca pişman gezersiniz.

Şakasına demiyorum. Yaşamayan anlamıyor.
Yok zaten öyle bir şey yapmıyorum :D Ama bana göre iyi bir kulaklığın son sesi kulağımı acıtmalı.

Genel tecrübelerimi paylaşayım asus tuf a15(laptop) ile kullanıyorum ses seviyesi yeterli tatmin ediyor açıkcası ama ben kulaklığın mikrofonunda sorun yaşıyorum discordda arkadaşların sesleri kendilerine gidiyor bazen kısık geliyor diyorlar bazense iyi anlamış değilim mikrofonda genel gripmiş gibi gidiyor ses onu da anlamadım pop filtreyi çıkarıp denedim herhangi bir şey değişmiyor

Yanılıyorsunuz. Kulaklığın ses seviyesi kalitesini belirlemez. Ayrıca yeterli beslenen her kulaklık fazlasıyla ses verecektir.
Evet beslenen her kulaklık fazlasıyla ses verecektir zaten. Fakat iyi beslenen kulaklığı fullemene rağmen kulak acıtmayan bir kulaklığın kaliteli olduğunu sanmıyorum.

MSI laptop var bende hocam imzada tam modeli yazıyor altın uçlu çıkışı var kulak içi kulaklıklar çok iyi ses veriyor ayrıca çok yüksek bundan da verim alabilir miyim deneyen var mı?

Geri
Yukarı