BLADE-3070 Ti alınır mı?

atahanboluk

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Core i5-12400F 2.5GHz 18MB
ASUS TUF GAMING B660M-E D4
ASUS TUF GAMING GeForce RTX 3070 Ti OC
Kingston 8GB (1x8GB) Fury Beast Siyah DDR4 3200MHz CL16 PC
WD SN570 500GB Blue GEN3X4 M.2 SSD
ASUS TUF GAMING 650B 650W 80+ Bronze PSU
ASUS TUF GAMING GT301 USB 3.2 Mid Tower
Bütçe açıkçası 25. 000 26.500 bandını geçebilecek değil. Kendim topluyorum sağda solda bakınıyorum bu sistem her türlü daha pahalı geliyor. Fiyatı makul geldi bana. Uzun zamandır masaustunden uzaktı, ileriye dönük geliştirmeler de yapabileceğim bir PC gibi duruyor.
Ancak web sitesine güvenemedim neden bu kadar ucuz?
Tecrübeli olanlar yardımcı olabilirse sevinirim.
Ayrıca soğutma sanırım stok ya da yok onu anlayamadım onun için öneri alabilirim.

RX6800 sistem muazzam ötesi.

RX6800 sistem muazzam ötesi.
Anakart haric iyi evet, PSU da idare eder gibi duruyor.

Bütçe açıkçası 25. 000 26.500 bandını geçebilecek değil. Kendim topluyorum sağda solda bakınıyorum bu sistem her türlü daha pahalı geliyor. Fiyatı makul geldi bana. Uzun zamandır masaustunden uzaktı, ileriye dönük geliştirmeler de yapabileceğim bir PC gibi duruyor.
Ancak web sitesine güvenemedim neden bu kadar ucuz?
Tecrübeli olanlar yardımcı olabilirse sevinirim.
Ayrıca soğutma sanırım stok ya da yok onu anlayamadım onun için öneri alabilirim.
Kampanyali hazir sistemler cogu zaman daha uyguna geliyor toplamaya gore normal olarak ayrica firma guvenilir akliniz kalmasin.

Kampanyali hazir sistemler cogu zaman daha uyguna geliyor toplamaya gore normal olarak ayrica firma guvenilir akliniz kalmasin.

Çok teşekkür ederim, bazı olumsuz yorumlar kafama takıldı site ile alakalı ondan sormuştum.

Bu sistemin anakartı ileride en üst nereye kadar upgrade etme olanağı tanır acaba? Veya bu sistem içerisinde şunu ozellistirsen iyi olur dediğiniz bir şey var mı?

Bir de anakart için 3200 MHz (OC) kavramı yazıyor bu ne anlama geliyor, 3600MHz RAM takabilir miyim mesela bunlara temel amacım oyun oynamak bir sorun yaşar miyim?

Bir şey daha sorabilir miyim? Sistem içime bayağı sindi. Sizlerin de yorumlarından sonra site de güvenilir geldi. Son olarak özelleştirme için öneriniz var mı soğutma mesela degistirmeli miyim yoksa bir süre stok fan idare eder mi? Mesela ilk etapta Cyberpunk 2077 denemeyi dunusuyorum. Sıvı soğutma ya da kule tipi öneriniz var mı yoksa harici olarak bir yerden kendim mi temin edeyim?

Farklı alternatifli önerilere açığım.

Son düzenleme:
Bir şey daha sorabilir miyim? Sistem içime bayağı sindi. Sizlerin de yorumlarından sonra site de güvenilir geldi. Son olarak özelleştirme için öneriniz var mı soğutma mesela degistirmeli miyim yoksa bir süre stok fan idare eder mi? Mesela ilk etapta Cyberpunk 2077 denemeyi dunusuyorum. Sıvı soğutma ya da kule tipi öneriniz var mı yoksa harici olarak bir yerden kendim mi temin edeyim?

Farklı alternatifli önerilere açığım.
12400F öyle çok ısınacak bi işlemci değil lakin hava sogutma yeterli olacaktır diye düşünüyorum, siz ne derseniz hocam @messinicocugu

Geri
Yukarı