BlitzWolf BW-KB2 693TL

Type-C olarak gözüküyor.

Kırmızı switch'e yoğunluk çok olduğundan ben aldıktan sonra benim klavye başkalarına iletilmiş 8 gün bekledim. 10-15 gün daha beklememi söylediler bende iptal ettim.
Kesin bir yanıt almak istiyorum diğer arkadaşa sordum bakalım. Umarım type-c değildir yoksa kasaya bağlayamam o sıkıntı :)

bildiğim kadarıyla yok hele ülkemizde 1000 TL ve altı bulabileceğiniz outemu swli klavyeler olur

güncelleme klavye elime ulaştı ilk izlenim güzel yanında bir adet 128 gb flash bellek hediye geldi fotoğraf ekte kırmızıya göre bir tık sesli ama kırmızı gibi hissiyatlı iyi :)
Hocam bir de aydınlatma güçsüz gözüküyor nasıl?

Tek fark, mavinin daha sesli olması mı?

Hocam Switch'ler tepkime hızı var. Alt tarafa rehber bırakacağım Switch seçimi ile ilgili bakabilirsiniz.
Eğer profesyonel oyuncu değilseniz kulağa hoş geleni seçin bence çok da önemi yok profesyonel değilseniz. Ben red alacağım çok sesi sevmediğim için. Eğer klavye alacağım vakit bu klavyenin red Switch'i gelirse onu alırım ama gelmezse Amazon'dan K552 kumara RGB'nin red Switch'ini alacağım. Türkiye'de Rainbow'u 1.000TL bandında. Amazon'da RGB'si 780TL civarında.

Hocam bir de aydınlatma güçsüz gözüküyor nasıl?
fiyatına göre iyi geceleri sorun yok ama gündüz çokta parlak değil bende çok öyle ışık delisi olmadığım için bana normal geliyor ama sitedeki gibi öyle parlak değil maalesef resim ekte
Tek fark, mavinin daha sesli olması mı?
ilk defa mekanik klavye alacaksanız netten biraz araştırma yapın size hangisi gelse ilk defa kullanacaksanız ''ooo abi bu neymiş ya yıllardır çöp kullanıyormuşuz dünya varmış'' gibi bir hissiyat yaratacaktır aralarında dağlar kadar fark olmasa da profesyonel kullanımda normal kullanıma göre tabiki de farklar yaratacaktır .

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2023-01-29 at 00.27.37.jpeg
    WhatsApp Image 2023-01-29 at 00.27.37.jpeg
    60,8 KB · Görüntüleme: 39
fiyatına göre iyi geceleri sorun yok ama gündüz çokta parlak değil bende çok öyle ışık delisi olmadığım için bana normal geliyor ama sitedeki gibi öyle parlak değil maalesef resim ekte

ilk defa mekanik klavye alacaksanız netten biraz araştırma yapın size hangisi gelse ilk defa kullanacaksanız ''ooo abi bu neymiş ya yıllardır çöp kullanıyormuşuz dünya varmış'' gibi bir hissiyat yaratacaktır aralarında dağlar kadar fark olmasa da profesyonel kullanımda normal kullanıma göre tabiki de farklar yaratacaktır .
Diğer soruma da bakar mısınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı