Elektronik BlitzWolf BW-KB3 1145TL

Şansa bak bana da gönderilmedi :D O kadar da merak etmiştim, neyse sıkıntı değil. Fiyat çok iyiydi ama.

Bulunsanız bile umurlarında olmaz. Çoğu kişi kendileri ile konuştu ve sonuç yok. Bahaneleri çok saçma. Lojistik izin vermiyormuş. Aynen canım gönderdikleriniz nasıl olacak? %70 - %30 oranında oldu. Şanslı kişilere gitti ben,sen gibi %70'in içinde ki insanlara gitmedi. Stok'da bitmişti ki iptal edince 2700'den stok açıldı ve kupon bitti. Tüm amaç daha fazla kazanmak. İnsanları kandırmak. Banggood aşırı zayıfmış onu öğrendim. Adam bildiğin suç işliyor, iş ahlakına ters bir şey yapıyor ama hiç bir sorunları olmuyor. Konuşmak isteyince de %6 kupon ile yırtmaya çalışıyorlar.

Hayır bana dese ki destek zamanında. Bak klavyen sende kalsın belki kargoya vermezler, stok problemi olur, lojistik problemi olur. 1 hafta en azından bekle deseler. Öyle bir yazdılar ki aynen şu şekilde; Sizi hiç bir sorunla baş başa bırakmayacağız merak etmeyin. Yani güvendim ben de.
Ellerine para toplayıp çevirmeye mi çalışıyorlar diyeceğim ama o topladıkları para da para değil, ürünü neden göndermedikleri muamma. 2-3 katı fiyatına rahatlıkla satarız kafasıyla bakıyorlar galiba ama zor satarlar, 1500-2000 bandına bile gider ama ben şahsen 3000 vermem ve kimsenin de vereceğini sanmıyorum aklı başında olan.

Şansa bak bana da gönderilmedi :D O kadar da merak etmiştim, neyse sıkıntı değil. Fiyat çok iyiydi ama.

Ellerine para toplayıp çevirmeye mi çalışıyorlar diyeceğim ama o topladıkları para da para değil, ürünü neden göndermedikleri muamma. 2-3 katı fiyatına rahatlıkla satarız kafasıyla bakıyorlar galiba ama zor satarlar, 1500-2000 bandına bile gider ama ben şahsen 3000 vermem ve kimsenin de vereceğini sanmıyorum aklı başında olan.
Aynen hocam. Zaten şuan da Aliexpress'de 1700TL'ye satılıyor vergiyle beraber. Ben satın aldım bekliyorum.

Hocam ben Banggood desteğe tekrar yazdım ve 1500 lira değerindeki kuponun hesabıma iade olacağı söylendi 48 saat içerisinde tekrar bizle iletişime geçin eğer tedarik sorunu ortadan kalkmışsa siparişi tekrardan verirsiniz dediler.
Kuponu iade ediyorlar mı? Ben de yazacağım bir de Aliexpress'e gelmiş oradan alırız artık.

Geri
Yukarı