Bloody G528C 7.1 kullanıcı incelemesi - TR'de ilk

USB Audio device yazıyor bende. Ayrıca ilk sayfada verdiğim sürücüyü kurun.

@231981 ürünü alalı oldukça oldu sanırım - bi yanını söyleyebilir misiniz. Ben günde 4 saat oyun oynuyorum. Arada film ve müzik de dinlerim sizce sorun olur mu ?

@231981 ürünü alalı oldukça oldu sanırım - bir yanını söyleyebilir misiniz? Ben günde 4 saat oyun oynuyorum. Arada film ve müzik de dinlerim sizce sorun olur mu?

Biraz oldu evet. Bana göre bir eksi yönü yok. Memnunum. Rampage ya da james eşek almaktansa Bloody almak daha iyi. Ekipmanlarım klavyem hariç hep Bloody'dir. Mouse Pad'de öyle. İçin rahat olsun. Bende yeri geldiğinde saatlerce kulağımdan çıkarmadan oyun oynuyorum hiçbir sorun yaratmıyor kulak ağrıtmıyor. Ses kalitesi de güzel. Yazılımı olmadan pek bir şeye benzemiyor onu diyeyim. Mutlaka yazılımı da kurman lazım 7.1 özelliklerini açmak için.

Yazılımını bilmiyorum basit mi acaba ? Ve Türkçe desteklisi var mı ?

Boştayken bende cızırtı geliyo bu normal mi yoksa yapmadığım bir ayar falan mı var özel bişi yapmalı mıyım sinir ediyor çünkü. (Telefondan denedim dönüştürücü ile laptopum tamirde şuan deneyemedim onda)

Farklı USB portunda deneyin olmadı iade edin aynı sorunu bende yaşıyordum iade edip G530 aldım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…