Bloody G528C incelemesi

@Motionless IN White hocamın önerisi üzerine aldığım Bloody G528C dün elime ulaştı. Biraz test etme fırsatım oldu. Mikrofonu biraz kötü. Pedleri çok rahat. Ve de kulaklığın arkasındaki ses açma kısma yerini sona getirince bir şey dinlemeyince hafif bir cızırdama oluyor. Sesi çok az azaltınca düzeliyor. Driver'ı biraz dandik fakat iş görüyor. Ürünün Driver'ını buradan indirebilirsiniz;
7.1'i bu Driver'dan aktifleştiyorsunuz.
Bugün kulaklığı 7.1 modu açık Valorant'da deneme fırsatı buldum.7.1'e pek alışık olmadığımdan ilk başlarda biraz garip geldi. Fakat alışınca sesleri çok iyi kasmaya başladım. Bu kulaklık bana göre alınabilecek bir kulaklık. Eğer kulaklıkta kendinize özel bir ekolayzer ayarı yaparsanız sesi daha iyi alabilirsiniz. Fakat benim zamanım olmadığından ekolayzer ayarını tam deneyemedim.

Ekran Görüntüsü (112).png

Böyle bir ekolayzer ayarı var. Gördüğünüz gibi hazır ayarlar da var.

Ekran Görüntüsü (114).png

Speakers kısmına sağ tıklarsanız böyle bir yer çıkıyor.7.1'i buradan aktif ediyoruz. Ve ekolayzer gibi ayarlara da buradan ulaşıyoruz.

Ekran Görüntüsü (117).png

Mikrofon ayarlarına da buradan ulaşıyoruz. Xear Singfx'e basınca sesinizi değiştirebiliyorsunuz. Canavar, çizgi film, erkek, kız modları bulunuyor. Hepsini denedim. Erkek modu biraz ses kalınlaştırıyor. Canavar modu sesi biraz garip yapıyor. Çizgi film ve kızda sesi çok ince yapıyor. Bu arada söylemeyi unutmuşum kulaklığın mikrofonu dışarıdaki sesleri kesmede çok başarılı. Fakat sesi biraz kötü veriyor. Ama ses anlaşılır bir şekilde gidiyor. O kadar da kötü bir mikrofonu yok. Şimdilik bu kadar. Eğer bu kulaklığı almak isteyen varsa sorularını cevaplayabilirim.
Ekran Görüntüsü (114).png

Buradaki Xear SingFX ve Xear Surround Max'in ne işe yaradığını söylemeyi unutmuşum.

Ekran Görüntüsü (119).png

Üstteki şey Sesi inceleştiriyor ya da kalınlaştırıyor.
Alttaki şey ise Sesi azaltmaya yarıyor.Bu özelliği aktif etmenizi tavsiye etmiyorum.

Ekran Görüntüsü (121).png

Bunun tam olarak ne işe yaradığını anlamadım.Fakat bunu aktif edince sesi yüksek yapınca bir cızırtı geliyor.Bunu da aktif etmenizi tavsiye etmiyorum.Başka önemli bir ayar olduğunu düşünmüyorum.Bu kadar.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (112).png
    Ekran Görüntüsü (112).png
    82,3 KB · Görüntüleme: 65
Son düzenleme:
Kulaklığın Driver'ını sildim. Yeniden kurdum. Noise Reduction adında yeni bir mod geldi. Arkadan gelen sesleri kısmaya yarayan bir ayar. Şöyle gözüküyor;
Ekran Görüntüsü (123).png

Geri
Yukarı