Bloody G530 kulaklığa virüs bulaştı

Samiyusuff

Zeptopat
Daha fazla  
Kullandığım Bloody G530 kulaklığıma virüs bulaştı. Önce kulaklıkda oldugunu fark edemedim defalarca bilgisayara format attırdım ama her format attırdıktan sonra kulaklığı bilgisayara taktığım için gene sorun devam ediyordu ve ben tamirciye sürekli bu yine düzelmemiş deyip geri yolluyordum. Oluşan sorun da bilgisayardaki sekmeler durup dururken kendini yeniliyordu. Açtığım dosyalar web tarayıcıları vb. ödev yazısı bile yazamıyordum ama sonra tamircim bana bilgisayara sonradan taktığın bir şeyde virüs var dediğinde tek tek denedim. Sonradan bağladıgım bir mouse bir de kulaklık var zaten mouseyi taktım ve bir sorun yoktu ama kulaklığı taktığım anda yeniden başladı ve ben tekrar format attırdım. Bu yüzden kulaklığımı kullanamıyorum. Virüsünü nasıl temizliyebilirim acaba bir bilgisi olan var mı? Öyle köşede duruyor.

Kullandığım Bloody G530 kulaklığıma virüs bulaştı. Önce kulaklıkda oldugunu fark edemedim defalarca bilgisayara format attırdım ama her format attırdıktan sonra kulaklığı bilgisayara taktığım için gene sorun devam ediyordu ve ben tamirciye sürekli bu yine düzelmemiş deyip geri yolluyordum. Oluşan sorun da bilgisayardaki sekmeler durup dururken kendini yeniliyordu. Açtığım dosyalar web tarayıcıları vb. ödev yazısı bile yazamıyordum ama sonra tamircim bana bilgisayara sonradan taktığın bir şeyde virüs var dediğinde tek tek denedim. Sonradan bağladıgım bir mouse bir de kulaklık var zaten mouseyi taktım ve bir sorun yoktu ama kulaklığı taktığım anda yeniden başladı ve ben tekrar format attırdım. Bu yüzden kulaklığımı kullanamıyorum. Virüsünü nasıl temizliyebilirim acaba bir bilgisi olan var mı? Öyle köşede duruyor.
Hocam kulaklıkta virüsü ilk defa duyuyorum virüs kulaklığa nasıl bulaşacak ? Kulaklık üzerinde virüsün bulaşacagi bir parça yok?

Kullandığım Bloody G530 kulaklığıma virüs bulaştı. Önce kulaklıkda oldugunu fark edemedim defalarca bilgisayara format attırdım ama her format attırdıktan sonra kulaklığı bilgisayara taktığım için gene sorun devam ediyordu ve ben tamirciye sürekli bu yine düzelmemiş deyip geri yolluyordum. Oluşan sorun da bilgisayardaki sekmeler durup dururken kendini yeniliyordu. Açtığım dosyalar web tarayıcıları vb. ödev yazısı bile yazamıyordum ama sonra tamircim bana bilgisayara sonradan taktığın bir şeyde virüs var dediğinde tek tek denedim. Sonradan bağladıgım bir mouse bir de kulaklık var zaten fareyi taktım ve bir sorun yoktu ama kulaklığı taktığım anda yeniden başladı ve ben tekrar format attırdım. Bu yüzden kulaklığımı kullanamıyorum. Virüsünü nasıl temizliyebilirim acaba bir bilgisi olan var mı? Öyle köşede duruyor.

Kulaklığa virüs girebilmesi imkansız hocam.

Virüs değildir ya, bir Kaspersky'den taratın eğer sorunu kulaklık yaptigindan eminseniz yüksek ihtimalle pcyi buga sokuyordur ,virüs girecek birşey değil çünkü kulaklık.

Kulaklığın firmware yazılımı ve bilgisayarınızdaki sürücüleri güncel mi? Bunu kontrol edin önce.

Bir de kulaklığı aynı işletim sistemli başka bir bilgisayarda hiç denediniz mi?

Kulaklığın Firmware yazılımı ve bilgisayarınızdaki sürücüleri güncel mi? Bunu kontrol edin önce.

Yok kendi bilgisayarımdan başka bir bilgisayarda hiç denemedim.

Virüs değildir ya, bir Kaspersky'den taratın eğer sorunu kulaklık yaptigindan eminseniz yüksek ihtimalle PC'yi buga sokuyordur, virüs girecek bir şey değil çünkü kulaklık.

Kaspersky var bilgisayarımda bir sorun yok ama korkuyorum kulaklığı tekrar takmaya yine aynı sorun devam eder mi diye.

Kulaklığın Firmware yazılımı ve bilgisayarınızdaki sürücüleri güncel mi? Bunu kontrol edin önce.

Ben bir ara internetten driverini yüklemiştim sorun onda olabilir mi ama format atıp tekrar taktığımda aynı sorun devam etmişti çok şaşırtıcı bir durum vallahi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı