Bloody v7 vs v7MA?

S.asteam ben cs go global oynuyom bende a4 bloody v7ma var makro aldım hediyeli. Cs ak47 tarıyom sekme cok az normalde ak47 basınca catıya gidiyordu mermi simdi aynı bölgede ben hile grup girermiyim yoksa kapatim makroyu yardımm

@ali haydar pazar Kardeşim sana birşey söylemek istiyorum bende mouse alıcam yeni ama a4 tech bloody (A9) ve (V7MA) serileri arasında kaldım v7 metal ayaklı olduğu için oyunlarda iyi performans alamassın gibi söylentiler okudum ve mouse pad üzerinde pek iyi değilmiş metal ayak doğrumu bilgilendirirsen beni sevinirim iyi günler. İyi sosyaller hocam.(n)

Dostum merhabalar sana yardimci olmak isterim bende Bloody V7m kullanicisiyim. V7 alip crack ile core 3 u aktif edebiliyorsun fazladan para vermeye gerek yok ama V7m bulabilirsen onu al V7m ve V7ma da alttaki ayaklar metal ve daha kullanisli crack istersende yardimci olurun sana.

S.asteam ben cs go global oynuyom bende a4 bloody v7ma var makro aldım hediyeli. Cs ak47 tarıyom sekme cok az normalde ak47 basınca catıya gidiyordu mermi simdi aynı bölgede ben hile grup girermiyim yoksa kapatim makroyu yardımm
Macrodan ban yemessin ama kendin no recoil yapmayi ogrenirsen daha iyi olur

Dostum merhabalar sana yardimci olmak isterim bende Bloody V7m kullanicisiyim. V7 alip crack ile core 3 u aktif edebiliyorsun fazladan para vermeye gerek yok ama V7m bulabilirsen onu al V7m ve V7ma da alttaki ayaklar metal ve daha kullanisli crack istersende yardimci olurun sana.
kardeşim bende aldım v7m ama bı sıkıntı var crack konusunda bloody5 programı mausu gormuyor 6 da da crack dosyasını secıyorum hıç bi şey olmuyor sen hangı programda crack yaptın bılgılendırırsen sevınırım yoksa kırıcam mousu

İlk çıktığından beri v7ma kullanıyorum. metal ayakla oyun oynanmaz, mouse padle iyi gitmez gibisinden şeyler tamamen asılsız söylentiler. eminim alıp kullanmamışlardır bile. yağ gibi kayıyor mouse çok iyi. fare hassasiyetinin önemli olduğu oyunlarda (fps moba gibi) çok iyi gidiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı