Blue Switch, bilek destekli ve RGB mekanik klavye önerisi

Arkadaşlar ben bir klavye almak istiyorum. İstediğim özellikler:
-Full RGB
-Full mekanik
-Bilek desteği
-Blue Switch (kaliteli bir marka)

Lütfen kırmızı, kahverengi Switch atmayın ve 450 TL'nin üstünde atmayınız. Ayrıca daha önce Blue Switch kullandım, kulak açısından hiçbir problemim yok. Atan herkese sonsuz teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sıfır alıcaksan G413 Logitech US tuş dizilimli 340tl , ikinci el alıcaksan G610 ya da G710 , G413'de Cherry MX anahtar yoktur ne yazık ki, G-Romer'e sahip bir anahtar var.
Hem Cherry hem de G-Romer Klavye kendin denesen daha sağlıklı bir sonuç olur. Herkesin el hissiyatı farklı keyif işi olduğundan kişiye göre değişiyor.
Corsair K95 Brown Switch, Corsair Strafe Blue Switch, Logitech G710 Blue ve G610 - Technopat Sosyal

bunlarin hepsi blue switc mi kral

G413 G-Romer Switch Brown Switch in benzeri , G610 da öyle, Eğer G710 istiyorsan hem Blue hemde Brown Switchleri sahibinden.com da mevcut ama temiz olanlarını bulmak gerekli sadece G610 ve G710 eski modeller, Corsair Strafe'nin de hem Brown hemde Blue'su var.
Sen Blue Switch istiyorsan sadece G710 ve Corsair Strafe'de var.
Sen Blue Switch mi arıyorsun Brown mu ?

G413 G-Romer Switch Brown Switch in benzeri , G610 da öyle, Eğer G710 istiyorsan hem Blue hemde Brown Switchleri sahibinden.com da mevcut ama temiz olanlarını bulmak gerekli sadece G610 ve G710 eski modeller, Corsair Strafe'nin de hem Brown hemde Blue'su var.
Sen Blue Switch istiyorsan sadece G710 ve Corsair Strafe'de var.
Sen Blue Switch mi arıyorsun Brown mu ?

ben blue ya skmdi ben g710 mu bakayim varsa elinde temiz link atar misin

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı