Corsair K95 Brown Switch, Corsair Strafe Blue Switch, Logitech G710 Blue ve G610

mstkpt

Hectopat
Yer
Alanya
Daha fazla  
Meslek
Mühendis
-Bu 4 Klavye'yide test edip kullanmış biri olarak genel deneyimlerimden bahsetmek istiyorum, Klavye alıcak olan arkadaşlara yardımcı bir bilgilendirme olur.
Bana kalırsa herkesin kendisinin denemesi gerekli, her kişinin basma gücü tuşlara farklı şekilde, elllerinin yapısında ötürü o yüzden hassasiyet incelemelerine bakıp klavye almayın.
-İki Klavyenin Switchi'de Brown dahi olsa basma hissiyatı aynı değil, denenmesini tavsiye ediyorum alınmadan önce.
-K95, Strafe den plastik kalitesi açısından çok üstün fakat G610 dan iyi değil, plastik kalitesi anlamında sıralama yapıcak olursam;
1.G610
2.K95
3.G710
4.Strafe
-Tuş basma açısından ve kullanma açısından en iyi klavye kendi deneyimlerine dayanarak G610, K95 den sonra çok şaşırdım bu parayı haketmiyor dedim. İkiside Brown Switch olmasına rağmen G610'da kullanım ve basma keyfi daha iyi.
Ayrıca yeni Logitech G-Romer Switchleri hakkında bir bilgim yok duyduklarıma göre Cherry'den iyi değil, alıcak olan arkadaşlar Cherry denedikten sonra almaları daha iyi olabilir.

Ben sadece Romer-G'yi deneyebildim. Tepkimesi süresi laptop klavyesine göre çok daha iyi, ama hissiyat olarak pek fark hissedemedim. Ayrıca gittiği toplam mesafe de çok kısa.

Romer-G mekanik hissiyatı vermiyor, incelemelere bakıldığında, çoğu incelemede satış pazarlaması amaçlı övülüyor, denemeden almamak gerekli, Bana sorarsan her kullanıcının kendi tercihidir basma keyfi birinci plandadır. En kısa mesafe Dizüstü PC'nin tuşları olarak bakarsak onu alsak daha mantıklı olabilir. :) Kısa mesafe satış politikası olduğuna inanıyorum, mesafe kısalığı yaratmasıda ya da Switch'in değişimi Cherry firmasına bağlı kalmamak ve maliyetleri düşürmek olabilir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı