Blue Switch klavye alınır mı?

• Konuyu başlatan lrkin
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 207

lrkin

Femtopat
Daha fazla  
Blue Switch klavye almak istiyorum ama araştırmam sonucunda biraz tedirgin oldum, bazı kişiler gece kullanmanın neredeyse çok zor olduğunu söylemişler, ben gece odanın kapısını kapatıp kullansam yine de başka odadakileri rahatsız eder mi? Görüşlerinizi belirtirseniz sevinirim.

Blue Switch klavye almak istiyorum ama araştırmam sonucunda biraz tedirgin oldum, bazı kişiler gece kullanmanın neredeyse çok zor olduğunu söylemişler, ben gece odanın kapısını kapatıp kullansam yine de başka odadakileri rahatsız eder mi? Görüşlerinizi belirtirseniz sevinirim.

Başka odadakileri boş verin siz bile dayanamazsınız sesine bazen. Hani yorgunsunuzdur uykunuz vardır huzurlu huzurlu oyun oynamak isterken onun o şakır şakır sesi deli edebilir sizi.

Kesinlikle almamalısın, daha yeni blue Switch klavyem varken sesten dolayı brown Switch klavye aldım.

Hocam ben 1.5 senedir blue switch kullanıyorum, kalitesiz bir markadan alacaksanız hafif bir yay sesiyle birlikte çekilmez oluyor. Red switch en temizi bana göre ama zevk meselesi. Kulaklığınız yoksa hiç düşünmeyin bile derim.

Tercih meselesi hocam. Oyuna odaklanınca ve güzel yalıtımlı bir kulaklığınız varsa aklınıza bile gelmez ses.

Blue switch klavyem yıllardır kutusunda dolapta duruyor. Gece kullanımı hem sizi hem evdeki diğer kişileri rahatsız edecek düzeyde.

Geri
Yukarı