Blue Switch klavye önerisi

Duman_TR

Hectopat
Daha fazla  
-RGB modlu.
-100-400TL arası.
-Bilek desteği olabilir ya da olmayabilir.
-Kötü gözükmesin.
-Blue Switch.

Kınamax KX-MK89 almayı düşünüyorum. YouTube'dan izledim çok hoş gözüküyor ve önerilmiş.

-RGB modlu.
-100-400TL arası.
-Kötü gözükmesin.
-Blue Switch.

Kınamax KX-MK89 almayı düşünüyorum. YouTube'dan izledim çok hoş gözüküyor ve önerilmiş.

100-400 TL'ye kaliteli bulamazsın seni maksimum 2 yıl götürür o da zar zor.

Son düzenleyen: Moderatör:
-RGB modlu.
-100-400TL arası.
-Kötü gözükmesin.
-Blue Switch.

Hocam keşke almayı biraz önce düşünseydiniz. Razer Black Widow V3 Green Switch(Blue Switch'le aynı resmen) bütçeyi 600'e çıkarıp İtopya'da indirimden alırdınız.

Bu bütçede doğru düzgün sorunsuz Blue Switch klavye kalmadı şaşırtıcı şekilde. Red olmaz mı?

Trust GXT 890 kronik sorunlu+tuşlar siliniyor.

Hocam keşke almayı biraz önce düşünseydiniz. Razer Black Widow V3 Green Switch(Blue Switch'le aynı resmen) bütçeyi 600'e çıkarıp İtopya'da indirimden alırdınız.

Trust GXT 890 kronik sorunlu+tuşlar siliniyor.
Kronik sorunu yok ama tuş silinmesi var. Ancak tuş silinmesi çok çok yavaş oluyor ve ileride keycap alıp değiştirebilir. Dandik bir klavye alıp 300 küsür liran çöp olacağına ileride keycap değişirsin olur biter. Bu fiyata bundan başka membran olur sadece kaliteli olarak.

Kronik sorunu yok ama tuş silinmesi var. Ancak tuş silinmesi çok çok yavaş oluyor ve ileride keycap alıp değiştirebilir. Dandik bir klavye alıp 300 küsur liran çöp olacağına ileride keycap değişirsin olur biter. Bu fiyata bundan başka membran olur sadece kaliteli olarak.

Hocam keycaplar ucuz değil ki keycapa vereceği fiyatı klavyeye eklesin?

Kullandın mı? Ben gayet memnunum

Ben kullandım ve gayet kalitesiz. Her gelene sen kullandın mı sen kullandın mı diye sormak ne kadar saçma! Bak bakalım Şikayet Var'a o klavye hakkında kaç tane şikayet var. Bak bakalım foruma o klavye hakkında kaç tane şikayet var.

Geri
Yukarı