Blue Switch klavye önerisi

Kullandın mı? Ben gayet memnunum.

Hocam ne kadardır kullanıyorsun?

Kullandın mı? Ben gayet memnunum.

Ben kullandım ve gayet kalitesiz. Her gelene sen kullandın mı sen kullandın mı diye sormak ne kadar saçma! Bak bakalım şikayet Var'a o klavye hakkında kaç tane şikayet var. Bak bakalım foruma o klavye hakkında kaç tane şikayet var.

Ne kadar dersen haklısın teknik servis desen zaten bir halt yapmıyor ben Gamepower Jin almıştım 5aya bozuldu ki gayet güzel kullanıyordum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Ne kadar dersen haklısın teknik servis desen zaten bir halt yapmıyor ben Gamepower Jin almıştım 5aya bozuldu ki gayet güzel kullanıyordum.

Hocam bende Warlock compact var. Ogre kullanan 1 arkadaşımla 1 haftalığına takas yapmıştım. Tuş basmama sorunu yaşayıp durdum. Şu an kullandığım Warlock Compact'ta aynı. Şu an "W" tuşu tetiklilik yapıyor mesela. İncelemesini de yapmıştım isterseniz bakabilirsiniz.
Ha şu konuda haklısın ucuza olan ürünleri alınır ama kalitesi çöp hemen bozuluyor.
Ucuza ürünü de yok ki. En ucuzunun bile daha farklı güzel alternatifleri var.

Hocam bende Warlock compact var. Ogre kullanan 1 arkadaşımla 1 haftalığına takas yapmıştım. Tuş basmama sorunu yaşayıp durdum. Şu an kullandığım Warlock Compact'ta aynı. Şu an "W" tuşu tetiklilik yapıyor mesela. İncelemesini de yapmıştım isterseniz bakabilirsiniz.

O konuda da haklısınız.

Hocam bende de benzeri oldu Gamepower mousesi almıştım ne sensörü iyi ne bir şeyi ani dönüşte tutukluk falan var Gamepower çöp kısaca.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı