Bluedio T5 kulaklıkla oyuncu kulaklıkları arasında fark var mı?

ozkan_me

Kilopat
Sahip olduğum Bluedio T5 model kulaklığımla oyun oynarken sanki sesleri az alıyor gibiyim. Acaba oyuncu kulaklıkları ile normal kulaklıkların ses aralıkları ile ilgili farklı özellikler mi var. Son bir kaç gündür çok sinir bozucu olmaya başladı sistemin ve kulaklığın sesi sonda olmasına karşın sanki sesleri alamıyorum gibi. Bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum

Sahip olduğum Bluedio T5 model kulaklığımla oyun oynarken sanki sesleri az alıyor gibiyim. Acaba oyuncu kulaklıkları ile normal kulaklıkların ses aralıkları ile ilgili farklı özellikler mi var. Son bir kaç gündür çok sinir bozucu olmaya başladı sistemin ve kulaklığın sesi sonda olmasına karşın sanki sesleri alamıyorum gibi. Bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum
Bende T2+ Turbine var gayet normal geliyor sesler. Acaba kulaklıkta sıkıntı mı var?

Bende de T4S var. Kablosu ile bilgisayara bağlanınca az ses çıkarıyor. Sadece bende oluyor sanıyordum. Ben de değiştirdim kulaklığımı ve iğrenç bir markanın kulaklığını aldım. SN-RW8 :(
Bu marka sanırım bluetooth üzerine çalışmış çoğunlukla. Yani en iyi çalışma şekli bluetooth. Herhalde yeni bir kulaklık almanız gerekiyor.

Bende de T4S vardı. Kablosu ile bilgisayara bağlanınca az ses çıkarıyor. Sadece bende oluyor sanıyordum. Ben de değiştirdim kulaklığımı ve iğrenç bir markanın kulaklığını aldım. SN-RW8 :(
Müzik vb uygulamalarda zaten sorunum yok ses yeterli ama gel gelelim oyun olunca sanki bana az geliyor gibi mesela pubg oynarken adam altta gelirken sesini hiç duyamıyorum bir bakıyorum üst kata çıkıp arkamda bitmiş yada yan tarafıma kadar gelmiş o ince sesler sanki her zaman ya gelmiyor ya çok az geliyor ben anlamıyorum

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı