Bluetooth 5.0 driver hatası

RequiemKarga

Hectopat
Ekran kartı
Gigabyte rx 570
Anakart
Gigabyte B550M Aorus Elite
İşlemci
Ryzen 5500
Merhaba;
Birkaç gündür Bluetooth ile sorun yaşamaktayım. Önce concord 5.1 Bluetooth dongle aldım ama bilgisayar görmedi. "csr8510 A10" driver asla kabul ettiremedim. Genelde otomatik güncelleme yaparken "sürücü bu platform için öngörülmemiş" hatası aldım. Elle kurmak istediğimde ünlem çıktı yanında. En son dongle diyye düşündüm bugün platoon 5.0 dongle aldım ama aynı şekilde aynı hataları aldım ve bilgisayarda Bluetooth 5.0 aktif edemedim. Bende ASUS'un dongle var ama o 2.0, klavye falan görmüyor. O dongle taktığım zaman PC de Bluetooth hemen açılıyor. Sizce sorun neden kaynaklanıyor olabilir?
Anakart modelim: Gigabyte B550M Aorus Elite.
İşlemci: Ryzen 5500.
Teşekkürler.

blue.PNG

bluet.PNG

Teşekkürler deniyorum

Driver bu resmi sürücü şaşırtıcı kısmı sürücü 400 MB merak etmeyin virüs yok.
bunu bulup kurmmuştum. driver kurmuş olarak gözüküyor ama bluetooth simgesi beyaz olarak geliyor ve hiçbir aygıtı görmüyor. bluetooth açın diyor aygıtlarda ama açma kapama butonu yok. 2,0 dongle taktığımda o buton geliyor sadece

bu şekilde uğraşmamın sebebi kolum kırıldı ve omza kadar alçıda. sol elimle masa üstünde klavye kullanamıyorum. küçük bluetooth klavyem var onu bağlayıp yan olarak kucağımda kullanacağım.
b1.PNG
b2.PNG

Destek verebilecek biri varmı acaba?

Son düzenleme:
Teşekkürler deniyorum.

Bunu bulup kurmmuştum. Driver kurmuş olarak gözüküyor ama Bluetooth simgesi beyaz olarak geliyor ve hiçbir aygıtı görmüyor. Bluetooth açın diyor aygıtlarda ama açma kapama butonu yok. 2,0 dongle taktığımda o buton geliyor sadece.

Bu şekilde uğraşmamın sebebi kolum kırıldı ve omza kadar alçıda. Sol elimle masaüstünde klavye kullanamıyorum. Küçük Bluetooth klavyem var onu bağlayıp yan olarak kucağımda kullanacağım.Eki Görüntüle 2145611Eki Görüntüle 2145612

Destek verebilecek biri var mı acaba?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videodaki arkadaş ilahi makamlardan sesleniş yaparcasına mikrofon ayarlamış ama olsun bu yöntemi denediniz mi?

Teşekkür ederim.
Sorunu hallettim, yapamayıp googledan aratıp gelen olursa şu şekilde açıklayayım.

Kendi sitesinden anakart chipset güncellemelerini yapın. Bütün sorun bu kadarmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı