Bluetooth kulaklık Discord'da diğer uygulamaların sesini kesiyor

pinkuçi

Centipat
Daha fazla  
JBL'in bugün Bluetooth'lu kulaklığını aldım fakat Valorant'ta arkadaşlarımla sesli sohbetteyken oyunun sesi gelmiyordu aynı şekilde Discord üzerinden konuşurkende bunu nasıl düzeltebilirim acaba kulaklıktamı bir sorun var anlamadım yardımcı olursanız çok sevinirim. Aşağıda ses aygıtlarımın resmini de atacağım.

Dosya Ekleri

• 1.PNG
    1.PNG
    34,3 KB · Görüntüleme: 75
  • 2.PNG
    2.PNG
    25,8 KB · Görüntüleme: 51
JBL'in bugün Bluetooth'lu kulaklığını aldım fakat Valorant'ta arkadaşlarımla sesli sohbetteyken oyunun sesi gelmiyordu aynı şekilde Discord üzerinden konuşurkende bunu nasıl düzeltebilirim acaba kulaklıktamı bir sorun var anlamadım yardımcı olursanız çok sevinirim. Aşağıda ses aygıtlarımın resmini de atacağım.

Hocam ikinci fotoğraftaki hands Free aygıtını devre dışı bırakıp varsa bilgisayarınızın kendi mikrofonu, yoksa başka bir mikrofon kullanmanız gerekiyor.

Şunu devre dışı bırakıp tekrar dener misiniz? Benim kulaklığımda hands-Free isimli iletişim aygıtı açıkken kendi sesimi duyuyordum mesela.

Eki Görüntüle 1951409

Denedim fakat sonuç aynı video izlerken sesi var fakat arkadaşımı Discord üzerinden aradığımda ses kesiliyor videonun.

Hocam ikinci fotoğraftaki hands Free aygıtını devre dışı bırakıp varsa bilgisayarınızın kendi mikrofonu, yoksa başka bir mikrofon kullanmanız gerekiyor.

Laptop benimki dediğinizi yaptım ama olmuyor anlamadım neden böyle kulaklıkta bir sıkıntı olma ihtimali var mıdır?

1. ve 2. fotoğraftakilerin ikisini de devre dışı bıraksam olur mu acaba hocam.

Geri
Yukarı