Bluetooth Kulaklık Önerisi

Mert Çukadar

Hectopat
Daha fazla  

Uzun zamandır Bluetooth kulaklık arıyorum. 200-250 TL sınırım var. Bunlardan en iyisi hangisi? Bunların dışında önerebileceğiniz bir kulaklık varsa bu fiyat arasında önerilerinizi beklerim. Şimdiden teşekkürler.

@Nerdetrakordaburak Ne kadar zamandır kullanıyorsunuz ? Ne tür sıkıntılar çektiniz ? Bass vb. konusunda ses kalitesi nasıl sizce ?
Benim de kuzende var, deneyimledim bayağı airdotsu, sarj güzel ama benim kulağıma pedler tam oturmuyordu(kuzen küçük kullanıyor), kendi padlerimi taktım denedim, yani bass tatmin etmedi, ya da kendi kulakiçim kulaklığım çok iyi diye bana öyle geldi, kuzen çok memnun ve tatminkar ben almazdım kendim güçlü ses istediğim için.
Tabi rakipleri nasıldır bilemem, FrekansTV kanalına bir bakın isterseniz çok inceleme vardı.

@Nerdetrakordaburak Ne kadar zamandır kullanıyorsunuz ? Ne tür sıkıntılar çektiniz ? Bass vb. konusunda ses kalitesi nasıl sizce ?
Bence bass konusunda,ses yüksekliği konusunda gayet iyi . Sıkıntı denilecek birşeyle henüz karşılaşmadım ama telefonla konuşma performansı çok iyi değil dışarıda ki gürültüleri aldığı söyleniyor telefonla konuşma sırasında

Uzun zamandır Bluetooth kulaklık arıyorum. 200-250 TL sınırım var. Bunlardan en iyisi hangisi? Bunların dışında önerebileceğiniz bir kulaklık varsa bu fiyat arasında önerilerinizi beklerim. Şimdiden teşekkürler.
Elimde 200 liraya verebileceğim hiç kullanılmamış pakedinde sıfır QCY T3 var ilgilenirseniz satabilirim

150 Tl'ye satılan Mİ True wireless EarBuds Basic kesinlikle tam bi fiyat/performans ürünü. 1 Haftadır kullanıyorum kendilerini. Gayet doyurucu açıkçası, şarjı sadece kulaklıkların 1.5 saat aralıksız dayanıyor, kutuyla birlikte 12 saate kadar çıkabiliyor.

150 Tl'ye satılan Mİ True wireless EarBuds Basic kesinlikle tam bi fiyat/performans ürünü. 1 Haftadır kullanıyorum kendilerini. Gayet doyurucu açıkçası, şarjı sadece kulaklıkların 1.5 saat aralıksız dayanıyor, kutuyla birlikte 12 saate kadar çıkabiliyor.
1,5 saat aralıksız çalımşa süresi biraz az değilmi hocam ben de kullanıyorum 3,5 saat belki daha fazla kullanabiliyorum

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı