BMW 3.20 34 KTY 54 pert oldu

Usta aracı biliyorum. Biraz biraz takipte ediyordum. Ama biraz sakin mi olsan? Ne bu şiddet bu celal bro? TR de 10 tane olan supralara da olsa böyle sinirle yaklaşmayın Allah aşkına. Arabadır bu yani. Bende çok severim otoları çok ilgilenirim ama biraz sakin. Bu konuyu tartışılması için açmışsın millet ne dese laf ediyorsun. O araba pert oldu eyvallah ama o arabayı uğraşıp tekrar yaparlar. Hatalı hatasıza bu kadar takılma. Düzgün yapılıyorsa geri eğer pert araba bile mükemmel kondisyona gelebilir.

Hocam komple yapılı araçlara Tofaş muamelesi yapmak nedir bende onu soruyorum eleman bana TR çok var diyor 320 GT atıyor bu araba özel bir araçtı toplansada piyasadan böyle bir araç geçti.

Hocam komple yapılı araçlara Tofaş muamelesi yapmak nedir bende onu soruyorum eleman bana TR çok var diyor 320 GT atıyor bu araba özel bir araçtı toplansada piyasadan böyle bir araç geçti.

Tamam hocam bende sana diyorum ki aynı emeği harcayarak bu arabadan 10 tane daha yaparsın. Sen özel ilgi duyuyor olabilirsin bana ama fanboyluk yapmanın anlamı yok. İyi Sosyaller, güçlü araçlar dileklerimle. 😊

Tamam hocam bende sana diyorum ki aynı emeği harcayarak bu arabadan 10 tane daha yaparsın. Sen özel ilgi duyuyor olabilirsin bana ama fanboyluk yapmanın anlamı yok. İyi sosyaller, güçlü araçlar dileklerimle. 😊

Hocam fanboyluk yapmıyorum ben de biliyorum yapılınca bu arabadan çok fazla yapacağını ama arabayı kendi gözlerimle görmüştüm gerçekten yazık olmuştu umarım demek istediğimi anlamışsınızdır ha bu arada sizlere de iyi sohbetler bende güçlü araçlar dilerim ☺️

Tamam hocam bende sana diyorum ki aynı emeği harcayarak bu arabadan 10 tane daha yaparsın. Sen özel ilgi duyuyor olabilirsin bana ama fanboyluk yapmanın anlamı yok. İyi sosyaller, güçlü araçlar dileklerimle. 😊

Hocam olay biraz da şundan kaynaklı çok konuşuluyor bu araç hatasızdı ve mor F30 ile birbirlerine sallıyorlardı. Mor F30(ern 155) pert olarak adlandırılıyordu ve kty 54 hatasızdı. Bir de mor F30 1.6 motordu. Kty 54 sahibi Ali, mor F30'la çok alay etti pert diye olay olmasında bu da büyük bir etmen.

Hocam olay biraz da şundan kaynaklı çok konuşuluyor bu araç hatasızdı ve mor F30 ile birbirlerine sallıyorlardı. Mor F30(ern 155) pert olarak adlandırılıyordu ve kty 54 hatasızdı. Bir de mor F30 1.6 motordu. Kty 54 sahibi Ali, mor F30'la çok alay etti pert diye olay olmasında bu da büyük bir etmen.

Hemde böyle güzel bir F30'un (2.0 motor ve 184HP) hatasızken perte çıkması çok üzücü.

1.6 motorlu F30'lar ile kıyaslamayalım lütfen araç 2.0 motor 184HP 😁

Hemde böyle güzel bir F30'un (2.0 motor ve 184HP) hatasızken perte çıkması çok üzücü.

1.6 motorlu F30'lar ile kıyaslamayalım lütfen araç 2.0 motor 184HP 😁
Olayı biliyorum hocamda yine de bilemedim.

Her konunun haber niteliği taşıması gerekmiyor. Araba piyasasında bu arabayı bilen bilir hatasız bir araçtı türkiyede 5-6 adet vardı bu araçtan ve proje aracıydı maalesef pert oldu ilgi alanızın değil ise yorum yapmak zorunda değilsiniz.
5-6 adet vardı dediğiniz araçtan en az 1000 tane vardır hocam.

Hatasız, boyasız 184'lük F30.
Çok aramayla uğraşmadım direkt Sahibinden'e girdim karşıma çıkan 3. veya 4. ilan buydu.

Evet attığınız ilan doğru fakat o araba 130 binde ve M3 dönüşüm idi dış olarak yani bu attığınız orijinal m Sport, benim dediğim M3 dönüşüm vs. Aynı yere geliyor ama her F30 böyle değil emin olun ayrıca pert yani benim dediğim arabanın videoları milyon izleniyordu o yüzden böyle bir konu açtım.

Evet attığınız ilan doğru fakat o araba 130 binde ve M3 dönüşüm idi dış olarak yani bu attığınız orijinal m Sport, benim dediğim M3 dönüşüm vs. Aynı yere geliyor ama her F30 böyle değil emin olun ayrıca pert yani benim dediğim arabanın videoları milyon izleniyordu o yüzden böyle bir konu açtım.

''Bana hatasız değişensiz en fazla 1 lokal boyalı 3.20D 184'lük F30 atabilir misiniz?'' yazmışsın bende attım reis.

Geri
Yukarı