Bodrum'da Taksi Rezaleti

Son Ispartalı

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Dün başımdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum. Arkadaşlarla gece bir yerde toplanıp mangal yapmak için planlaşmıştık. Ancak mangal için malzememiz yoktu. O yüzden kendim gönüllü olup malzemeleri almak için markete gittim. Tabi en yakın markette bizim eve 30 dakka uzakta olduğu için dolmuşa binip markete gittim ve gerekli eşyaları alıp çıktım. Tabi sonra yolda uzun bir süre dolmuş gelmeyince taksiye binip dönmek istedim çünkü eve baya geç kalmıştım. Yakında bir taksi durağı vardı ben de ona gittim, bir de ne göreyim durakta kimsecikler yok. Haliyle bir 10 dakika orada oturup taksi beklemek zorunda kaldım. 10 dakikanın sonunda bir taksi geldi. Tabi tam o anda durağın telefonu çaldı ve adam telefona baktı. Sonra abiye sordum "Abi rica etsem Akyarlar'a götürür müsün" diye ama adam beni takmadı ve sadece işim var deyip arabasına atlayıp gitti.

Şimdi size soruyorum, hani şu Uber mevzusunun olduğu zamanlarda da taksiciler hep kendi haklarını arıyordu ya paramızı elimizden almayın diye, ben de o zaman onlara bunu diyorum, bu mu sizin para kazanma şekliniz? Öyle Uber'i falan ekmek paramızı çalıyorlar diye suçlamak kolay, önce işinizi düzgün yapın sonra başkalarını suçlamaya başlayın. Sabah sabah kimseyi bu olayla güne başlatmak istemezdim ama anlatmazsam da olmaz diye düşündüm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı