Bodrum'da Kafir Depremi, İstanbul'da Mümin Seli mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yok tartışmaya girmek sorun değil tabiki hepimiz fikirlerimizi söyleyeceğiz farklılıklarımızı konuşabileceğiz. Ama arkadaş sanki ben demişim gibi olmayan fikirleri ortaya attı ben ona şaşırdım:) Bak gene yazmış sonra bana diyor görüşün belli diye:) Bir de heyecanlanma yazmış:) Peki @NESTER34 seninde görüşüne saygılıyım ben. Ben ne diyorum sen ne diyorsun hala. Ben olaya nereden yaklaşıyorum sen nereden yaklaşıyorsun:) Ben insanlıkla ilgili olan kısımlara bir şey dedim mi hiç?

Böyle gereksiz boş beleş konuşan cahil zihniyeti ne zamandan beri ciddiye alıp üzerine tartışmaya başladık. :) Sokakta görseniz bir tarafınıza takmayacağınız kişilerin söyledikleriyle burada ortamı germeye gerek yok. Konuşsunlar kendilerince. Zaten sosyal medyanın en büyük zararı da bu cahil kafalıların söz hakkına sahip olması oldu.

Hayır isteyen herkeste yazdıklarımı tekrar kontrol edebilir. Yanlış veya birilerine hakaret eden bir şey söylediysem silmeye hazırım da yani:)

Böyle gereksiz boş beleş konuşan cahil zihniyeti ne zamandan beri ciddiye alıp üzerine tartışmaya başladık. :) Sokakta görseniz bir tarafınıza takmayacağınız kişilerin söyledikleriyle burada ortamı germeye gerek yok. Konuşsunlar kendilerince. Zaten sosyal medyanın en büyük zararı da bu cahil kafalıların söz hakkına sahip olması oldu.

Söylediklerin öyle kırdı ki beni anlatamam. Keşke baban sana bilgisayar almasaymışta şuan burada bulunmasaydın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı