Böcek ile dostluk yapılır mı?

Dosya Ekleri

• tumblr_pmrgdmlCuw1ujmvy2o1_1280.jpg
    tumblr_pmrgdmlCuw1ujmvy2o1_1280.jpg
    55,9 KB · Görüntüleme: 83
2 gecedir odamda takılan bir böcek var. Birkaç saattir de ben ders çalışıyorken etrafta gezinip durdu. Bayağı sevdim keratayı. O da beni severse bir dostluk kurabilir miyiz?

Eki Görüntüle 1600384
Ben çok küçükken ta ortaokulda sınıfa bir güve konmuştu.Sınıfa bir anda girmişti bizde şaşırmıştık.Uzun süre sınıfta kaldı 3 ay sanırsam, hatta yoklama listesine adını yazmıştık güve Salih diye. Sonra maalesef sınıf öğretmeni güveyi sınıftan çıkarmıştı.

Ben çok küçükken ta ortaokulda sınıfa bir güve konmuştu.Sınıfa bir anda girmişti bizde şaşırmıştık.Uzun süre sınıfta kaldı 3 ay sanırsam, hatta yoklama listesine adını yazmıştık güve Salih diye. Sonra maalesef sınıf öğretmeni güveyi sınıftan çıkarmıştı.
Ezedebilirdi öyle düşün. İyi yanından bak.

Ben çok küçükken ta ortaokulda sınıfa bir güve konmuştu. Sınıfa bir anda girmişti bizde şaşırmıştık. Uzun süre sınıfta kaldı 3 ay sanırsam, hatta yoklama listesine adını yazmıştık güve Salih diye. Sonra maalesef sınıf öğretmeni güveyi sınıftan çıkarmıştı.

Öğretmenin adresini ver onu şahinime teslim edeceğim. Böylelikle böcek sahibi şahinimin yetenekli olduğunu anlayıp böcek takasına olumlu bakacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı