Böyle eğitim sistemi olmaz!

reddline

Hectopat
Makaleler
18
Matematik sözlüme çalışırken çalışmaktan soğudum, kalemi köşeye fırlatıp yatağa uzandım. Hocalar hiç anlayış göstermiyor. Proje teslim tarihi ne zaman diyorum. Görüldü atıyor. Geçenlerde derste cevap veremedim diye başka bir hoca beni yok yazdı. Uzaktan eğitimle hiçbir şey anlaşılmıyor ve üstüne üstelik sınav yapıyorlar ek olarak sözlüler. Cidden şu an okuma hevesim kalmadı.

Tamam eğitim sistemimiz kötü ama bunun sizin hocanızla alakası yok. Hocalar anlayış göstermiyorsa bize ne? Bana gösteriyorlar. Derste cevap vermeme konusunda açık bırakıp gidenler olduğu için mantıklı bir sistem.

Tamam eğitim sistemimiz kötü ama bunun sizin hocanızla alakası yok. Hocalar anlayış göstermiyorsa bize ne? Bana gösteriyorlar. Derste cevap vermeme konusunda açık bırakıp gidenler olduğu için mantıklı bir sistem.
Belki masaüstü kullanıyorum ve mikrafonum yok. Senin var diye her okul aynı olacak diye bişey yok kardeşim biraz duyarlı ol. O çocuğun yerine koy kendini empati duygunu kullan eğer varsa! Bize ne yazmış bir de kaç yaşında olduğunu çok merak ettim kardeşim. Hayat seni daha buyutememiş Instagram çocuğu.

Senin gibi insanlardan nefret ediyorum biliyor musun? Her şeye böyle linçlemeye bir şey arayanlar olayları bilmeden konuşuyorsun. 1 ay önce covid geçirdim. Ağrılarımdan dolayı o psikoloji ile derse giremedim. 2 hafta geri kaldım. Eksiklerimi tamamlamaya çalışıyorum. Hocalar anlayış göstermiyor bu zor zamanlarda. Sen de burada gelmiş boş boş konuşuyorsun.

Geri
Yukarı