Boğaziçi üniversitesi Dünya'nın en iyi üniversiteleri arasında 90 sıra geriledi!

Bu mantığa göre slogan atılmayan onlarca üniversitemizin bu listeye girmesi gerekmiyor mu?
Hiç şaşırtmıyorsunuz her zaman dar bakış açısı...
Diğer üniversiteler aşırı sol odaklı, demokrasi ve eşitlik için slogan atıp hükümete, polise olan güveni katil polis, faşist devlet diyerek düşürmediği için girmiyor. Hadi diyelim bizim üniversitelerimiz hakikaten çok üst düzey eğitim verecek seviyeye gelsin yine bizi sokmazlar, çünkü ben bugüne kadar yabancı bir kuruluşun Türkiye'nin hayrına bir şey istediğini görmedim.

Son düzenleme:
İkiyüzlülükten nefret ediyorum. Boğaziçinde hala akademisyenler eylem yapmıyor mu? Kaç ay oldu ne için peki bu eylem? Devlet karşıtı eylem olmadan öğrenci olunmuyor gibi bir durum varmış gibi Odtü, Boğaziçi sürekli böyle konularla gündeme geliyor. Devlet yanlış yapıyorsa siyaset bunun tartışma alanıdır. O üniversitede okuyan öğrencilerin eğitim hakkını elinden alıyorsunuz. Eleştirdiği konularda aynı yanlışa düşen bir muhalefet var maalesef. Saçma bir durum.

Merak etme Suriyeli mültecileri alma konusunda sürekli övüyorlar bizi🤣😎
Çıkar konusu var ondan, o mültecileri salsak tüm Avrupa'nın huzuru bozulacak, 10-15 çocuk yapacak her biri Avrupa'da, al gelsin Macron, Merkel doyursun hepsini. Diğer yandan da saldığımız an Avrupa daha sert yaptırımlar uygular, Suriye'de YPG'yi vurmamızın hesabını sorarlar. Avrupa ve Amerika'daki halkta Türklerden bahsederken, mültecilere ne güzel bakıyorlar, mazlumlara yardım ediyorlar diye değil "Kürtlere soykırım yapıyorlar, eziyet ediyorlar" diye bahsediyorlar. Ki bu da hep YPG'nin işine geliyor.

Çıkar konusu var ondan, o mültecileri salsak tüm Avrupa'nın huzuru bozulacak, 10-15 çocuk yapacak her biri Avrupa'da, al gelsin Macron, Merkel doyursun hepsini. Diğer yandan da saldığımız an Avrupa daha sert yaptırımlar uygular, Suriye'de YPG'yi vurmamızın hesabını sorarlar. Avrupa ve Amerika'daki halkta Türklerden bahsederken, mültecilere ne güzel bakıyorlar, mazlumlara yardım ediyorlar diye değil "Kürtlere soykırım yapıyorlar, eziyet ediyorlar" diye bahsediyorlar. Ki bu da hep YPG'nin işine geliyor.
Şaşırıyor musun ki? Yapacaklar tabii Türkiye’yi güçlü istemezler. 3-5 milyar Euro karşılığında 5 milyon asalağı kitlediler bize işte. Sonra Türkiye Fırat’ın doğusu için izin alamadığı için operasyon bile yapamasın anca.

Şaşırıyor musun ki? Yapacaklar tabii Türkiye’yi güçlü istemezler. 3-5 milyar Euro karşılığında 5 milyon asalağı kitlediler bize işte. Sonra Türkiye Fırat’ın doğusu için izin alamadığı için operasyon bile yapamasın anca.
Mülteci konusunda başta doğru davransakta uzun vadede bazımıza iş aldık. Elimizde koz olarak kullanmayı denedik dolar fırladı elimizde patladı. Masada yeterince güçlü olmadığımız sürece sadece askeri güç ikinci planda kalıyor. Mülteciler bir süre sonra gönderilmeye başlanmalıydı savaş olmayan bölgelere.

Geri
Yukarı