Boksa yeni başladım ama kaslarım çok ağrıyor

Miraxe

Hectopat
Arkadaşlar merhabalar 15 yaşındayım ve boksa başladım boyum 1.82 kilom ise 87 ama kilo dağılımı olarak göbek yada koldan çok baldırlarım kalın. Bu hafta pazartesi günü boksta ilk günümdü bir takım ısınma hareketleri ve koşu yaptım buna kadar sorun yoktu ancak dün yani salı günü uyandığımda baldırlarımın çok ağrıdığını ve yürüyemediğimi farkettim biraz masaj yapınca ağrılar hafifledi ama gün içinde tekrar yükseldi. Bugünde boksa gitmem lazımdı ama ağrıdan yürüyemediğim için gidemedim bu normalmidir yoksa bir doktora görünmelimiyim?

Arkadaşlar merhaba 15 yaşındayım ve boksa başladım boyum 1.82 kilom ise 87 ama kilo dağılımı olarak göbek ya da koldan çok baldırlarım kalın. Bu hafta pazartesi günü boksta ilk günümdü bir takım ısınma hareketleri ve koşu yaptım buna kadar sorun yoktu ancak dün yani salı günü uyandığımda baldırlarımın çok ağrıdığını ve yürüyemediğimi fark ettim biraz masaj yapınca ağrılar hafifledi ama gün içinde tekrar yükseldi. Bugünde boksa gitmem lazımdı ama ağrıdan yürüyemediğim için gidemedim bu normal midir yoksa bir doktora görünmeli miyim?

Et kırığı hocam geçer her ara verip başladığınızda olur et kırıkları.

Arkadaşlar merhabalar 15 yaşındayım ve boksa başladım boyum 1.82 kilom ise 87 ama kilo dağılımı olarak göbek yada koldan çok baldırlarım kalın. Bu hafta pazartesi günü boksta ilk günümdü bir takım ısınma hareketleri ve koşu yaptım buna kadar sorun yoktu ancak dün yani salı günü uyandığımda baldırlarımın çok ağrıdığını ve yürüyemediğimi farkettim biraz masaj yapınca ağrılar hafifledi ama gün içinde tekrar yükseldi. Bugünde boksa gitmem lazımdı ama ağrıdan yürüyemediğim için gidemedim bu normalmidir yoksa bir doktora görünmelimiyim?
Hamlık ağrısı, normaldir.

Geri
Yukarı