Boksör kırığı

Şimdi resmi görünce aklıma futbol kulübünde maçında ayağımın kırıldığı aklıma geliyor çok kötü bir şey geçmiş olsun.
Benimde kolum çatlamıştı ama bu kadar şey olmamıştım ameliyat falan görünce korktum.
Hocam kasmayın kendinizi acıyacak ama geçecek 1 dakika içinde. Rahat olun. Geçmiş olsun için teşekkür ederim olay olalı 2 yılı aşkın süre oldu.
Teşekkürler hocam:)

2015 yılındayken, tam olarak yüzük parmağımın aynı yerinden kırılmıştı elim. İlk etapta elimde yoğun ağrı vardı, acile gittim. Acildeki doktor sağ olsun görememişti kırığı röntgenden. Reçeteye krem yazıp gönderdi. 2 hafta sonra elim davul gibi şişti, tekrar gittim acile. Meğerse kemik yanlış kaynamış. Bu sebeple ameliyat olmak zorunda kaldım. Ameliyatta el tarak kemiğimi kırıp doğru oturttular.

Uzun lafın kısası, sizin de başınıza böyle bir şey gelmediği sürece ameliyata gerek kalmaz.

2015 yılındayken, tam olarak yüzük parmağımın aynı yerinden kırılmıştı elim. İlk etapta elimde yoğun ağrı vardı, acile gittim. Acildeki doktor sağ olsun görememişti kırığı röntgenden. Reçeteye krem yazıp gönderdi. 2 hafta sonra elim davul gibi şişti, tekrar gittim acile. Meğerse kemik yanlış kaynamış. Bu sebeple ameliyat olmak zorunda kaldım. Ameliyatta el tarak kemiğimi kırıp doğru oturttular.

Uzun lafın kısası, sizin de başınıza böyle bir şey gelmediği sürece ameliyata gerek kalmaz.
Hocam bilmiyorum ama bende hiçbir ağrı yok hatta hastaneye bile gitmeyecektim çünkü bir ağrı falan yoktu biraz Şişlik vardı o kadar.Ama iyi ki gitmişim böyle şeylerde gitmek gerekiyor.İnşallah gelmez hocam siz biliyorsunuz herhalde bu kırık boyun kırığı oluyormuş sanırım eklemden kırılsa sıkıntı çıkarmış herhalde çünkü tez falan okudum biraz ordan öğrendim:D
Duvara niye vurdun torbaya vursaydın :D Geçmiş olsun biraz acı çekersin düzelir.
Yoktu torba.Zaten adım gibi eminim bu kırığı yaşayanların%90 ı boksör değil.Adanada beyzbol oynanmadığı halde en çok beyzbol sopası satılan yer olması gibi bir şey

Duvara vurmadaki mantığını anlayamadım? Yumruğunu güçlendirmek istiyorsan sert bir boks torbası üzerinde boks eldiveni, en kötü boks bandajı sarıp riski en aza indirerek çalışırsın. Bir daha yapmayacağını umarak hastaneye gidip bir an önce tedavisine başlamanı öneriyorum yoksa tedavide çekeceğin acı gün geçtikçe daha da artacaktır.

Duvara vurmadaki mantığını anlayamadım? Yumruğunu güçlendirmek istiyorsan sert bir boks torbası üzerinde boks eldiveni, en kötü boks bandajı sarıp riski en aza indirerek çalışırsın. Bir daha yapmayacağını umarak hastaneye gidip bir an önce tedavisine başlamanı öneriyorum yoksa tedavide çekeceğin acı gün geçtikçe daha da artacaktır.
Boksla ilgilenmiyorum hocam sinirlendim bende hıncımı çıkarmak için vurdum.Kolum alçıda şuan zaten cumartesi alındı,doktor da salı günü çağırdı zaten

Yeni konular

Geri
Yukarı