Boosteroid Cloud Gaming servisi güvenilir mi?

Ben Total War warhammer 2 oynamak istiyorum ancak GeForce NOW'da yoktu ve GTA 5 ama boosteroid Cloud Gaming servisi içinde neredeyse tüm oyunlar var ancak sizce güvenilir mi? Sponsorlar NVIDIA, Intel ve ASUS.

Merhabalar,
Boosteroid Cloud Gaming platformu diger rakip platformlara gore daha fazla oyuna sahip ve bunun yani sira partnerlerimiz Huawei ve Intel.
Dilediginiz her soruyu bana sorabilirsiniz...
Teşekkürler.
Erman karaca.

Merhaba öncelikle. Ben garip bir hata alıyorum ve bir türlü sebebini bulamadım. Boosteroidde deneme saatim var ve oynayabilsem alacağım. Tam oyuna girmeden önce o slayt gösterisi gibi resimler geçiyor ve sonra mavi arka plan üzerine " ay... Bir şeyler ters gidiyor. Destek ekibimize ulaşın " böyle hatayla karşılaşıyorum. Yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

Merhabalar,
Boosteroid Cloud Gaming platformu diger rakip platformlara gore daha fazla oyuna sahip ve bunun yani sira partnerlerimiz Huawei ve Intel.
Dilediginiz her soruyu bana sorabilirsiniz...
Teşekkürler.
Erman karaca.

Merhabalar, Boosteroid ne kadar güvenilir? Ve ek olarak Boosteroid'den oyun oynamak istersek kaç Mbps gerekir?

Arkadaşlar ben is gelistirme muduruyum, boosteroid Cloud Gaming platformunun, sormak istediginiz tum sorulari bana iletebilirsiniz...

Merhabalar ben Boosteroid'i aktif olarak kullanan biriyim ve yıl başından beri Total War: Three Kingdoms oyununu istiyorum ancak eklenmedi bunun için bir şeyler yapabilir misiniz?

Geri
Yukarı