BOP yalanı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Valla ben, bizim milletimizin 2 ağaç için kaç hektar ormanlık zarar yarattığını gördüm. Herhalde böyle bir şey olsa hunger games'i canlı yaşardık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar siyasi görüşümü belirtmek gibi olmasın ama mevcut hükumet başa geldiği günden beri ülkemizde ne kadar büyük etnik ayrımlar ve milliyetçilik düşüşünün olduğuna bir bakın. Oy verirken bir daha düşünün. Ben kimseye şuna ve ya buna oy verin demiyorum ama ulu önder ATATÜRK hakkında özellikle son 10 yıl içerisinde çıkan iftiralara ve din kullanarak oy alanları göz ardı etmeyin lütfen. Bazı insanlar utanmadan terörist başını barış elçisi olarak gösteriyor. Hepsini göz ardı etmeden değerlendirelim. Ülkemiz hala diğer ülkeler tarafından sömürge zihniyeti olarak algılanmaktadır.

Daha iç sorunlarımızı çözemiyoruz, dış ilişkiler bizim neyimize? Bu böyle giderse, Dünya hayatının Nazi Almanyası'ndan bir farkı kalmayacak.

Nazi Almanyası'na bile içten içe, farkında olarak ya da olmayarak sempati besleyen insanlarımız varken pek de şaşırmayız bu duruma.

Konu siyasete, Almanya'ya ve nazilere dönmüştür. Açmayın böyle saçma sapan konular.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı