"Geldik, yoktunuz" yalanı

NiqhtMegatron

Hectopat
Arkadaşlar, hiçbir zaman anlayamayacağım bir olay var. Kargocularin ucuz "geldik yoktunuz" yalanı. PTT Kargo'dan siparişim vardı bir sure gelmeyince kontrol edeyim dedim. Sitede geldik yoktunuz vs. yazıyor. Daha önceden COVID yokken şanslarını deniyorlardi belki tutar da biz almak zorunda kalırız diye ama şu anda zaten yasak var ve evden bakkala bile çıkmıyoruz. Neden hâlâ bu aptal numarayı yapıyorlar anlamıyorum. Gerçekten sinir bozucu şimdi ramazanda, güneş altında, araç da yok gidip 10 kg kedi kumunu ben mi tasiyacağım. Cidden bunu farklı şekilde çözebileniniz var mı? Neredeyse herkesin işini düzgün şekilde yapmak yerine nereden calariz diye düşünmesi olayı Türkiye'de gittikçe artıyor. Gerçekten sinir bozucu. Bu durum için tavsiyesi olan var mı? Şubeye gitmeden kargomu getirmelerini sağlayabilir miyim? Şubeyi arayınca biz geldik yoktunuz demeye devam ediyorlar!

Son düzenleyen: Moderatör:
EXAsaLYXsAYrGlF.jpg

Memlekette işini doğru yapan adam kalmadı. Bizim ülkenin sorunu yöneticide değil yönetilende.
İkisinde de. Almanya'da olsun bir bakalım bu, ne oluyor bak. Hem müşteri şikayet eder hem de devlet okkalı bir ceza keser. De olacağını hiç sanmıyorum. Almanya'da iş ahlakı var çünkü.

Geri
Yukarı