Boş port yoksa internet bağlatılır mı?

C1awL

Hectopat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Şu an evde internet yok. Altyapı sorguladım, boş port yok diyor. ADSL olsa da internet bağlayabilir miyim? Daha 1 gün önce sorgulayınca 50Mbps paketi öneriyordu. Boş port da vardı. Şimdi port dolmuş, evde internette yok. ADSL olarak bağlatabilir miyim?

76C05905-6A95-4E84-A9F4-5BA9BD3BC9B2.png

ADB4B2C6-DDA6-4596-8A13-BBECE6733FD3.png

Hocam aktif bir aboneliğiniz var mı? Çünkü port yokken altyapı sorgulamalarında hız değerlerini gösterir. Ayrıca port yok der. Buradan ayrıca altyapı sorgulayıp SS atar mısınız?

Hocam aktif bir aboneliğiniz var mı? Çünkü port yokken altyapı sorgulamalarında hız değerlerini gösterir. Ayrıca port yok der. Buradan ayrıca altyapı sorgulayıp SS atar mısınız?

Aboneliğim yok şu anda 3gün önce port gelmişti. Millenicom, NetSpeed, TurkNet'ten sorgularken 57Mbps ve port var diyordu ama şimdi 3siteden de yok diyor port dolmuş demek ki. Yarın abonelik için başvuracaktım, şimdiye kadar hep 8Mbps kullanmıştım ilk kez 50Mbps internet kullanacaktım o da olmadı.

Aboneliğim yok şu anda 3gün önce port gelmişti. Millenicom, NetSpeed, TurkNet'ten sorgularken 57Mbps ve port var diyordu ama şimdi 3siteden de yok diyor port dolmuş demek ki. Yarın abonelik için başvuracaktım, şimdiye kadar hep 8Mbps kullanmıştım ilk kez 50Mbps internet kullanacaktım o da olmadı.
Hocam MH size tamam der bırakır. Altyapınızın TT'nin olduğunu sanarak söylüyorum. Gidin şefliğe derdinizi anlatın.

Hangi sağlayıcının altyapısı var ama portu yoksa ondan isteyeceksin. Müşteri hizmetlerini ara.

Şu an hepsinde yok diyor 1gün önce 3siteden de var diyordu şimdi port doldu diye yok diyor.
Hocam mh size tamam der bırakır. Altyapınızın TT'nin olduğunu sanarak söylüyorum. Gidin şefliğe derdinizi anlatın.

ADSL'e razıyım odamı olmaz? Anlaşılan bu port işi bayağı uğraştıracak ailemde uğraşmaz port ile anca gelmesini bekleyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı