Port olmadan nasıl internet bağlatılır?

karahafız65

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar evime internet çektirme için Turkcell'e başvuruya gitmiştim. Altyapı kontrolü falan yaptılar bana port yok dediler ve eve internet bağlayamayız dediler. Bunun ne zaman düzeleceği de belli değilmiş, sizce ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Beklemekten başka yapacağın bişey yok gibi duruyor aynı durum benim başıma da geldi
Arkadaşlar evime internet çektirme için Turkcell'e başvuruya gitmiştim. Altyapı kontrolü falan yaptılar bana port yok dediler ve eve internet bağlayamayız dediler. Bunun ne zaman düzeleceği de belli değilmiş, sizce ne yapmalıyım?
Dilekçe yaz gönder açabilirler. Aynı durum akrabamın başına geldi. Dilekçe yazınca açtılar. Bütün servis sağlayıcılarını dene biri illa açar.

Başka servis sağlayıcılarını araştır, eğer oturduğun yerde uydunet varsa onlara sor, vodafone ile bir konuş.
Nasıl başka servis sağlayıcılarını araştırabilirim? Bütün bayilere gittim turkcell vodafone türk telekom hepsi altyapı kontrolü baktılar pc'den port yok dediler port açılınca biz sizi haberdar edicez dediler
Başka servis sağlayıcılarını araştır, eğer oturduğun yerde uydunet varsa onlara sor, vodafone ile bir konuş.
Bütün bayilerle konuştum port yok dediler.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı