Boşlukta hissetmek

ExerOfLucifer

Centipat
Daha fazla  
Bugün ne olduysa kendimi bir garip hissediyorum nasıl desem ne yapacağımı bilmiyormuşum gibi. Sanki normalde son ses müzik dinlemeyi severim ama bugün ilk defa kısık sesle dinleyesim geldi. Webtoon okurken odaklanamayıp düşünüyorum. Düşündüğüm şeyi hatırlayamıyorum. Normalde hiçbir şeyi önemsemeyen bir insanım ama bugün gruptan arkadaşlarla tartıştık beni suçladılar veya kendi kendime Tanrı var mı diye düşünürken cevapsız kaldım. O yüzden mi bilmiyorum ama bu durumdan nasıl çıkarım? Normalde hiç uyumam veya bilgisayardan kalkmam ama nedense bilgisayardan kalkıp uyumak veya televizyon izlemek istiyorum. Yani bu normal mi bende mi sıkıntı var anlayamadım.

Sana yemin ederim belki de 1 senedir bu durumdayım. Hatta kendimi çok kötü hissettim mental olarak böyle düşündüğüm için. Boş kalmaktan ve kendimi çok dinlemekten sanırım. Çalışmam lazım ders/iş ama yapasım yok. Oyuna girince zevk alıyorum ama boş geliyor bazen. Büyüdük, olgunlaştık. Sanırım ondan ya (21 yaş)

Sana yemin ederim belki de 1 senedir bu durumdayım. Hatta kendimi çok kötü hissettim mental olarak böyle düşündüğüm için. Boş kalmaktan ve kendimi çok dinlemekten sanırım. Çalışmam lazım ders/iş ama yapasım yok. Oyuna girince zevk alıyorum ama boş geliyor bazen. Büyüdük, olgunlaştık. Sanırım ondan ya (21 yaş)

Oyun olayı bende de oluyor zaten bilgisayar kaldırmadığı için Max 1-2 oyun giriyorum sonra ders çalışacağım diyorum ama yapasım gelmiyor (yaş 16)

Geri
Yukarı