Boss Bilişim güvenilir mi?

Yani sen alışveriş yaptın ve geç geldi ama geldi sonuç olarak. Bir de 1 iş günü gönderim yapılan ürünleri nereden bileceğim.
Arctic Freezer 34 eSports DUO (Kırmızı) – Tower CPU Cooler with BioniX P-Series Fans in Push-Pull-Configuration Processor Cooler 12 cm LGA 1150 (Soket H3),LGA 1151 (Soket H4),LGA 1155 (Soket H2),LGA 1156 (Soket H),LGA 2011... 200 RPM 2100 RPM
Tahmini teslim süresi 1 gün diyor.
Eki Görüntüle 694017
Tahmini teslim süresi 1 gün dediği için ve arkadaşlar sorun yaşamadığı için aldım. Bakalım ne olacak.

Ürün dün akşam kargoya verildi. Şu an yolda bakalım ne gelecek. :)

Bu siteden Türkiye'de olmayan bir mouse siparişi verdim. Almadan önce çok kararsızdım hakkında yazılan yorumlardan dolayı, herkes dolandırıcı olduklarını iddia ediyordu ancak yorumlara genel olarak baktığımda '9 günde kargo' yazan ürünlerin yurtdışından tedarik edildiği için gelmesi uzun sürüyor ve anca yolluyorlar. Bu açıdan bu insanlara dolandırıcı diyemeyiz ancak eksik bilgi verdikleri de aşikar.

Bakalım tedarik edilip bana kargolanmasını bekliyorum, gelirse SS atıp yine buraya post atarım.
Aynı mouse u almak için araştırırken buldum ben de boss bilişimi. Kargonuz ulaşınca tecrübelerinizi aktarırsanız çok sevinirim hocam. Umarım bir sorun yaşamazsınız.

Boss Bilişim adlı siteden alışveriş yapmadan önce ne kadar güvenilir olduğuna dair araştırma yaparken bu başlıkta yazanları dikkatle okudum ve bir dostumuzun teslim süresi 1 gün olan ürünlerde sorun olmadığına dair yazısına güvenerek bugün 12.05 saatinde sipariş verdim. Saat 14.20'de kargoya verildi. Paketin içinden hıyar falan çıkmazsa hayatımda yaşadığım en iyi e-ticaret deneyimi olacak.

Paketten hıyar çıkarsa sizi haberdar ederim.
Ürün elime geldi paketin uzun süredir depoda durduğu çok belliydi her tarafı buruşmuş bir paket geldi elime. Paketin güvenlik etiketi sağlamdı üründe de herhangi bir problem yoktu.

Harun Bey, meğer hala anlatamamışım; firmanın N11'de mağazası var. Stokta olan ürünler "1 gün" ibaresiyle belirtiliyor. Çoğu ürün istek üzerine getirildiğinden (9 gün yazanlar stokta olmayanlar. Max 45-50 günde geliyor.) stok sormadan alışveriş yapıp sonra karalamaya başlıyorlar (Sadece bir üyeyim, çok öncelerden araştırma yapmıştım).
Tabi bilgimiz bu yönde, ilerisini kimse bilemez...

Yasaklı siteler bölümüne bakabilirsiniz.

Geri
Yukarı