Boşta GPU kullanımı anlık %100 oluyor

mengüç

Decapat
Ekran kartı
Mx150
İşlemci
İ5 8250u
Boşta GPU kullanımı anlık olarak %100 oluyor önceden böyle bir şey yoktu neden olur çözümü var mıdır? Şimdiden teşekkürler.(laptop)

Dosya Ekleri

• IMG_20220505_010922.jpg
    IMG_20220505_010922.jpg
    171,3 KB · Görüntüleme: 185
Boşta GPU kullanımı anlık olarak %100 oluyor önceden böyle bir şey yoktu neden olur çözümü var mıdır? Şimdiden teşekkürler.(laptop)
Görev yöneticisini ilk açtığında anlık oluyorsa o galiba normal bir şeydi çünkü sistemi tarıyor. Veya bilgisayarı yeni açtığında programlar açıldığı için %100 oluyor en çokta virüs programı yoruyor Cpuyu. fakat ekran kartı anlık %100 olmaması lazım çünkü ekran kartlık sorun yok o anormal işte.

Olduktan sonra 30 40'larda ilerliyorsa mining virüsü yemiş olabilirsiniz virüs taraması yapınız.

Hayır anlık olarak 0 ve 100 oluyor.
Görev Yöneticisi'ni ilk açtığında anlık oluyorsa o galiba normal bir şeydi çünkü sistemi tarıyor. Veya bilgisayarı yeni açtığında programlar açıldığı için %100 oluyor en çok da virüs programı yoruyor CPU'yu. Fakat ekran kartı anlık %100 olmaması lazım çünkü ekran kartlık sorun yok o anormal işte.

Yok açık duruyor zaten.

Benim de dikkatimi çekti aynı problem var, daha doğrusu problem mi bilemiyorum. Alt+tab yaptığımda anlık olarak ve lol'de oyun sonu istemci açılırken de %100 oluyor ve 4-5 saniye istemciye tıklayamıyorum. Mesela lol cpu ile çalışıyor, istemci açılırken neden %100 gpu oluyor anlam veremedim.

Benim de dikkatimi çekti aynı problem var, daha doğrusu problem mi bilemiyorum. Alt+Tab yaptığımda anlık olarak ve LoL'de oyun sonu istemci açılırken de %100 oluyor ve 4-5 saniye istemciye tıklayamıyorum. Mesela LoL CPU ile çalışıyor, istemci açılırken neden %100 GPU oluyor anlam veremedim.

Bende Alt+Tab yapmadan oluyor durduk yere.

Yeni konular

Geri
Yukarı