Boşta GPU kullanımının 30 olması normal mi?

Aslında bulaşır ama şu an sorun yok gibi, yani içiniz rahat olsun.

Kanka AdwCleaner indirdim kurdum taradım 2-3 bir şey çıktı sildim her şeyi kapadığı için 1'e düştü ama Discord'u açınca bir daha arttı Discord'dan dolayı filan olabilir bir de ben oyunlarda kesit alabilmek için GeForce Experience kullanıyorum ondanda olabilir ama şu an her şeyle taradım yok bir şey.

Kanka AdwCleaner indirdim kurdum taradım 2-3 bir şey çıktı sildim her şeyi kapadığı için 1'e düştü ama Discord'u açınca bir daha arttı Discord'dan dolayı filan olabilir bir de ben oyunlarda kesit alabilmek için GeForce Experience kullanıyorum ondanda olabilir ama şu an her şeyle taradım yok bir şey.

Kaspersky ile tara bence

Bak kanka bir daha attım masaüstü pencere yöneticisi çok kullanıyor ben şüpheli bir dosya olduğunu düşünmüyorum.
Kaspersky ile tara bence.

Kanka link atabilir misin sana zahmet paralısı çıkıyor karşıma bir de biraz tırstım açıkçası.

Dosya Ekleri

• 1653161610246.png
    1653161610246.png
    191,1 KB · Görüntüleme: 62
Bak kanka bir daha attım masaüstü pencere yöneticisi çok kullanıyor ben şüpheli bir dosya olduğunu düşünmüyorum.

Kanka link atabilir misin sana zahmet paralısı çıkıyor karşıma bir de biraz tırstım açıkçası.

O Windows'un kendi programı zaten ona bir şey yapamazsın

Kanka DC'de arkadaşım ekran açtı onu açında çıkıyor kapayınca yüzde 1'lere düşüyor sıkıntıyı buldum sanırım.

Kanka normalmiş Discord'u kapayınca GPU kullanımı yüzde 1 oluyor yardım ettiğin için sağ ol.

Dosya Ekleri

• 1653164119613.png
    1653164119613.png
    186,1 KB · Görüntüleme: 55
Beyler Discord gerçekten çok yiyor bir korkunuz olmasın virüsten değil. :D

Edit: Arkadaşa yayın açtım ekran kartının değerlerini göstereyim diye, o sıra gpu kullanımı %30'du. Miningciler laptopa saldırdı sandık sonra ekran paylaşımının açık olduğu aklımıza geldi..

Son düzenleme:

Geri
Yukarı