Boşta sistem fazla bellek kullanıyor

BatuTrack

Femtopat
Daha fazla  
1697476156737.png

Formatladığım halde hala boşa bellek yiyor + virüs falan da şu an da yemedim sadece Steam de ki birkaç oyun ve Windows'un programları var ve başlat(2) adlı yerden sonra da sadece hizmet ana bilgisayar uygulamaları var yani başka uygulama yok. Bu sorun nasıl düzelir? Pek bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim.

Bir sürü aynı isimde düşük MB değerli kullanım var mı kontrol eder misiniz? Genel de virüsler gizlenmek için bu şekilde davranıyor. Bir de VirtualBox vb tüm 3. parti yazılımları kapatarak tekrar dener misiniz?

Orada kullanılmayan hizmetler durdurulmalı. Hem VBox hem de Nvidia çok kaynak harcıyor. Altlarda da sanırım baya kaynak harcayan vardır. Başlangıç bölümünü görmedik daha.

Orada kullanılmayan hizmetler durdurulmalı. Hem VBox hem de NVIDIA çok kaynak harcıyor. Altlarda da sanırım bayağı kaynak harcayan vardır. Başlangıç bölümünü görmedik daha.

Hayır ben ayarlamaları yaptım başlangıç uygulamaları falan filan artı olarak 5 6 ay önce ne olursa olsun 10 11 uygulama açıkken bile 50 55 bellek yiyordu hep şimdi 2 uggulamada 60 bellek yiyor

Yeni konular

Geri
Yukarı