Boşta yüksek RAM Kullanımı

Mertau

Hectopat
RAM kullanımım sadece tarayıcı ve Discord açıkken bile çok yüksek seviyelerde, sebebi nedir?

1685791198625.png

1685791216920.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Temiz kurulum deneyin. Sorun muhtemelen çözülür. Olmaz ise Windows 10a geçmeyi deneyin.

Escape From Tarkov adlı oyunu oynuyorum ve çoğu zaman yüksek ram gerektiriyor bu nedenle defalarca temiz kurulum yaparak win10 / 11 arasında denemeler yaptım ama sonuç değişmedi. Farklı bir sebebi olabilir mi bulamadığım veya bilmediğim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video yardımcı olabilir.
Teşekkürler daha önce aynı marka ramlerde bunu yapmıştım ilk aldığım zamanlar sonrasında değişime gidip yenisini yollamışlardı. Belkide yine sorun donanımsaldır.

Escape from Tarkov adlı oyunu oynuyorum ve çoğu zaman yüksek RAM gerektiriyor bu nedenle defalarca temiz kurulum yaparak Windows 10 / 11 arasında denemeler yaptım ama sonuç değişmedi. Farklı bir sebebi olabilir mi bulamadığım veya bilmediğim.

RAM'leri test edin o zaman. Ayrıca BIOS güncel mi bu sebeplede olma ihtimalı var.

Yeni konular

Geri
Yukarı