Boştaki bilgisayar nasıl değerlendirilebilir?

Bilgisayar başında olmayacağım, bilgisayar sürekli çalışacak. Mining falan istemiyorum. Bilgisayarımın sürekli açık olmasını nasıl kâra çevirebilirim?
mmo rpg oyunlarınla itemlar çok önemlidir ve kara borsada veyahut farklı sitelerde bunların satışını yapabilirsin. Metin 2 gibi ticareti geniş olan oyunlarda karakterini boşta bırakıp bir program yardımı ile kendi kendine mobları keserek item düşürmesini sağlayabilirsin.

Hocam bir arkadaşım 10-11 saat açık bıraktı ve 90 kart düşürdü 3'te 1'ini saatı 35 40 TL gibi bir gelir elde etti fazla değil ama hiç yoktan iyidir.
Fazla kaldırmanın bir yolu var mı? Bir de oturaklı bir şeyler arıyorum. Mesela sistemimi server olarak kiralatabilir miyim? Çok iyi değil ama bir yerde görmüştüm, bir vakıfa işlemcini anlık bağışlayabiliyordun. Yani bağışladığın süre boyunca vakıf için çalışıyordu işlemcin. Aynı şekilde ücrete dökemez miyim?

@Crownguard

Fazla kaldırmanın bir yolu var mı? Bir de oturaklı bir şeyler arıyorum. Mesela sistemimi server olarak kiralatabilir miyim? Çok iyi değil ama bir yerde görmüştüm, bir vakıfa işlemcini anlık bağışlayabiliyordun. Yani bağışladığın süre boyunca vakıf için çalışıyordu işlemcin. Aynı şekilde ücrete dökemez miyim?

Ne kadar bütçe elde etmek istiyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı