Boy Uzaması

Ya ben 17 yaşındayım, bende boyle boy yok. Boyum 173'ya. Bu nasıl bir uzama ya? Ben 180-185 olsam süper olur. Yani annen, baban cok mu uzun boylular? Nedir bu işin sırrı ya uf bu yaşta? Kıskandım vallahi ama yani can yaman bile 184 boyunda. Adam yaninda kısa mi kalıyor yani? Çok enteresan gerçekten bu... Şu an boyun kac çok merak ettim.

Biri bana silah versin hesabıma sıkacağım yere ne kadar mesaj düştüğünün önemi yok. (!) Yeter artık ağlıyacağım konu hortlatmayın diye diye dilimde tüy bitti.

Ya ben 17 yaşındayım, bende boyle boy yok. Boyum 173 ya. Bu nasıl bir uzama ya? Ben 180-185 olsam süper olur. Yani annen, baban cok mu uzun boylular? Nedir bu işin sırrı ya uf bu yaşta? Kıskandım vallahi ama yani Can Yaman bile 184 boyunda. Adam yaninda kısa mi kalıyor yani? Çok enteresan gerçekten bu... Şu an boyun kac çok merak ettim.
Bildirim gelince ne alaka diye düşündüm, yıllar geçmiş üstünden. Önceki boyumu hep merak ederdim, hatırlayamazdım. Boyum aynı kaldı, hala 195 boyundayım. Annem ve babam da ortalamanın biraz üstünde sayılırlar. Sanırım bu durum daha çok genlerle alakalı bir şey.

Geri
Yukarı