Boy uzamasının durması

Neden böcek gibi hissediyorsun? Ben köse olmak için her şeyimi verirdim. Köselik candır. Eğer sakalın gür çıkmayacaksa çok çirkin duruyor ergenlik zamanlarında. Özellikle 18-19-20 yaşlarında bayağı kötü duruyor. Net bir sakal yok. Boy uzaması erkeklerde 21-22'ye kadar sürüyor. Birkaç santim daha uzarsın. Tamamen genetikle alakalı değil o arkadaşlar spor yapıyordur sen evde belin bükük bilgisayarla vakit geçiriyorsundur. Ya da iyi olmayan genetikler vardır (1.76'sın hala naz yapıyorsun iyi olmayan bir hakaret) bende 1.76'yım ama böyle değilim. Halimden memnunum. Pilot olmak istiyorum ve tam istediğim boydayım. Uzun boylu olup iki tane karı kız düşürüp bunu boyumla ilişkilendirecek bir insan değilim ve sende böyle olmamalısın. Yüksek ihtimal yalnızlığını boyuna bağlıyorsun. Cümlelerinden bu anlaşılıyor.

Babam 1.87. Ayrıca annem de bana cüce diyor şaka da olsa ve haklı da. Yani bunun genetikle falan alakası olduğunu söylerler fakat haklı değiller. Anne tarafı kuzenimin babası, kendisi dayım olur 1,65 falan kuzenim 1,90 civarı. Yani aile olarak uzunuz, yani uzunlar.

Biraz kas yap ve duruşunu düzelt, duruş egzersizleri yap. Kendine güvenin artar.

Dediğim gibi günlük 1dk kobra duruşu 1dk çocuk duruşu, barfiks, zıplama falan etki ediyor diye biliyorum barfiks çekmeye başladığım günden beri çok hızlı uzuyorum.

Babam 1.87. ayrıca annem de bana cüce diyor şaka da olsa ve haklı da. Yani bunun genetikle falan alakası olduğunu söylerler fakat haklı değiller. Anne tarafı kuzenimin babası, kendisi dayım olur 1,65 falan kuzenim 1,90 civarı. Yani aile olarak uzunuz, yani uzunlar.

Hocam o iş tam öyle olmuyor baban 1.87 diye sende 1.87 olamazsın biyolojide onunla ilgili bir konu vardı tam hatırlamıyorum şu an.

Biraz kas yap ve duruşunu düzelt, duruş egzersizleri yap. Kendine güvenin artar.

Kendime güvenim var bu arada. Ayıptır söylemesi yakışıklıymışım, ben demem etrafımdakiler der. Fakat bu boy olayı çok kafama takılıyor. Sana şöyle bir şey söyleyeyim, bacak boyumla vücut boyum tamamen aynı. Ne giysem yakışmıyor. Orantı yok yani.

Geri
Yukarı