Boy uzamasının ergenlik dönemiyle bir durması

Yanlış tavsiye vermeyin lütfen. Süt tek başına asla boy uzatamaz. Süt d vitaminini depolar. En azından bir kısmını. O depolanan d vitaminini güneş aktif hale getirir. Süt içtikten yarım saat bir saat sonra güneş ışığı görmeli cilt.
Saçmalamışsın, üstelik iddaa etmediğim birşey üzerinden.

12 yaşımda 180 santimdim. Erkekler 21 yaşına kadar uzar derlerdi de inanırdım. Şu an 21'imde 182 santimim. Ayrıca boy uzaması genetiktir. Yaptığın sporlar ile boyunu uzatamaz kısaltamazsın. Yok halter gibi ağır kaldırma işlerinin altına girersen boyunun uzamasını durdurabilirsin.

Sana bir tavsiye vereyim, sırasıyla sağ ve sol kolunla kapının üstünde pota varmışcasına zıpla, veya blok yapmaya çalışırcasına amaç senin eklemleri çalıştırmak, olabildiğince yukarı zıpla hatta tavana değmeye çalış zamanla bana kapı küçük geldi ben sürekli tavana değerdim. Senin yaşlarında bunu yaptım 3 ayda 10 cm uzadığım oldu, şuan 1.81 boyundayım.
😂😂😂😂😂
12 yaşımda 180 santimdim. Erkekler 21 yaşına kadar uzar derlerdi de inanırdım. Şu an 21'imde 182 santimim. Ayrıca boy uzaması genetiktir. Yaptığın sporlar ile boyunu uzatamaz kısaltamazsın. Yok halter gibi ağır kaldırma işlerinin altına girersen boyunun uzamasını durdurabilirsin.
😂😂😂😂😂

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı