Boy uzatma egzersizleri gerçekten işe yarıyor mu?

LEGEND.35

Hectopat
Yer
İzmir
Bütün gün ne yapsam diye düşünürken aklıma bu fikir geldi boyum 1.72 1.80 hedefim bu boy uzatma egzersizleri gerçekten işe yarıyor mu Google Play de uygulaması var herkes olumlu yorum atmış tecrübeli arkadaşlar varsa yardım edebilirler mi yoksa kadere mi salmam gerek bu boy işini.

Kardeşim şu boy konularından vazgeçin artık, tek vasfı "1.80 aŞaĞıSı kEndİnE eRkEk deMeSiN" diyen kızları etkileme derdine girmeyin. Soruya yine de cevap vereyim, uzatmaz. Dik otur, yatarken yastık kullanma ve sırt üstü yat. Kemiklerinde bir eğrilik varsa bu sayede o eğrilik ortadan kalkacaktır, çok etki etmez ama boyunun uzamasına katkı sağlar. Ayrıca erkeklerde boy uzaması 20 yaşına kadar süren bir şey. 20 yaşına gelmediysen, dert etme.

Kardeşim şu boy konularından vazgeçin artık, tek vasfı "1.80 aŞaĞıSı kEndİnE eRkEk deMeSiN" diyen kızları etkileme derdine girmeyin. Soruya yine de cevap vereyim, uzatmaz. Dik otur, yatarken yastık kullanma ve sırt üstü yat. Kemiklerinde bir eğrilik varsa bu sayede o eğrilik ortadan kalkacaktır, çok etki etmez ama boyunun uzamasına katkı sağlar. Ayrıca erkeklerde boy uzaması 20 yaşına kadar süren bir şey. 20 yaşına gelmediysen, dert etme.
Yok hocam amacım kari kız değil o işler saçma geliyor zaten bana sadece 1.80 e çok takıldım yaşım 15 şuan.

Geri
Yukarı