Boy ve kilo konuları neden arttı?

Kısa olmak okulda veya çevrede sorun olarak görülebiliyor, insanlar dalga geçebiliyor. (İnsanlar kusur olmayan şeylerle bile dalga geçebiliyorlar.) Boy takıntısı bu yaşlarda bir çok kişide var gibi duruyor, 1 ay öncesine kadar boyuma takıyordum. Boyumun hala uzun olmasını istiyorum ama ortalama boyda olmak veya kısa olmanın bir dezavantajı yok. Bu yaşlarda taksak bile ileride bırakıyoruz, insanlar boyunu takmayı bırakınca, boy konularının sonu gelecektir.

Çoğu kız yüzünden oluyor, 1.80 altı erkekle çıkmam, yapılı bir vücudu olsun, zarganayla olmaz. Kızları suçlamıyorum kendi kriterleri olabilir ama erkekler buna çok takıntı yapıyor, ben kimseye sormadım boyum normal mi diye çünkü çevrenden anlayabilirsin yaşıtlarından kısaysan sen kısasındır, kendilerini uzun kategorisine koymaya bahane arıyorlar. Benim boy 1.71 ve evet kısayım zayıfım zargana gibi gözüküyorum, düzeltmek istersem spora başlayabilirim. Çoğu kişi böyle basit düşünse bu boy kilo derdi yok olacak aslında.

Çoğu kız yüzünden oluyor, 1.80 altı erkekle çıkmam, yapılı bir vücudu olsun, zarganayla olmaz. Kızları suçlamıyorum kendi kriterleri olabilir ama erkekler buna çok takıntı yapıyor, ben kimseye sormadım boyum normal mi diye çünkü çevrenden anlayabilirsin yaşıtlarından kısaysan sen kısasındır, kendilerini uzun kategorisine koymaya bahane arıyorlar. Benim boy 1.71 ve evet kısayım zayıfım zargana gibi gözüküyorum, düzeltmek istersem spora başlayabilirim. Çoğu kişi böyle basit düşünse bu boy kilo derdi yok olacak aslında.
zaten bir insan tamamiyle dış görünüşe bakan bir kızla çıkmak istiyorsa akli dengesi yerinde değildir :D

Zaten bir insan tamamiyle dış görünüşe bakan bir kızla çıkmak istiyorsa akli dengesi yerinde değildir :D
Genel olarak Türk kızları kendilerini ilah katında sandığı için bu sonuçlar çıkıyor hocam ve bu kızlar ciddi ilişki yapamıyorlar, buna rağmen erkekler neden bu kadar uğraşıyorlar anlamış değilim.

Arkadaşlar tuhafıma gitti sizinle de paylaşmak istedim, son zamanlarda nereye baksam "boyum şöyle normal mi, kilom nasıl, 12 yaşında şu boy normal mi?" gibi konular görüyorum. Bence bir son verilmeli buna. Tamam konu dışı ama boy konuları bence saçma.

Fazlaca arttı. Her 10 konudan 1'i boy konusu.
Cidden artık sıkmaya başladı. İnterneti kullanmayı bilmeyen kişilerin sırf bizim görüşlerimizi alıp biraz kendini mutlu hissetmes dışında başka bir şey değil.

Sadece forumda aratsa açtığı konu ile ilgili onlarca konu var ama kimse zahmet edip Google kullanamıyor onun yerine "yaşım şu boyum uzar mı" konuları ile forumu kirletiyorlar. Yasaklanması taraftarıyım ya da daha önce açılmış bir konuyu açarlarsa konu onaylanmasın.

Geri
Yukarı