Boya BY-M1 Mikrofon Bilgisayarda Çalışmıyor

Esenlikler herkese,

Ben bu konuyu açalı iki seneden fazla oluyor. Zaman içerisinde yeni mesajlar gelmiş fakat bana hiçbirinin bildirimi gelmedi. Dün işim gereği mikrofonu bilgisayarımda çalıştırmayı denedim fakat çalışmadı. Bugün, anakart üreticimin resmi web sitesinden "Realtek Audio" sürücülerini indirdim ve gerekli yüklemelerden sonra bilgisayarı yeniden başladım fakat sorun çözülmedi. Mikrofonun "Camera" seçeneğini aktif etmiştim ve çalışıyordu. Lâkin ben hem pile mecbur kalmamak için hem de kalitenin düşmemesi için "Smartphone" seçeneğini kullanmak istemiştim. Sonra kabloyu söküp tekrar taktım ve çalışmaya başladı. 🤔

Bu konuyla alakalı çok güzel bir video çekilmiş. Daha sonrasında buraya uğrayacak arkadaşlar için videoyu bırakıyorum:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Not: Dönüştürücü kullanıyorum.

Esenlikler herkese,

Ben bu konuyu açalı iki seneden fazla oluyor. Zaman içerisinde yeni mesajlar gelmiş fakat bana hiçbirinin bildirimi gelmedi. Dün işim gereği mikrofonu bilgisayarımda çalıştırmayı denedim fakat çalışmadı. Bugün, anakart üreticimin resmi web sitesinden "Realtek Audio" sürücülerini indirdim ve gerekli yüklemelerden sonra bilgisayarı yeniden başladım fakat sorun çözülmedi. Mikrofonun "camera" seçeneğini aktif etmiştim ve çalışıyordu. Lâkin ben hem pile mecbur kalmamak için hem de kalitenin düşmemesi için "smartphone" seçeneğini kullanmak istemiştim. Sonra kabloyu söküp tekrar taktım ve çalışmaya başladı. 🤔

Bu konuyla alakalı çok güzel bir video çekilmiş. Daha sonrasında buraya uğrayacak arkadaşlar için videoyu bırakıyorum:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Not: Dönüştürücü kullanıyorum.

Kardeş hangi dönüştürücüyü kullanıyorsun ben birkaç tane denedim ama olmadı.

Arkadaşlar videoyu izleyin umarım yardımcı olur

Kanalıma destek verirseniz sevinirim 🥳

Geri
Yukarı