Boykot hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bende yapılan zulme karşıyım fakat filistinin bize yaptıklarını düşününce onları destekleyemiyorum ya da İsrail olmasaydı Azerbaycan olmayacaktı. Kendince istediğini destekle yeter ki Apple telefonlarla starbucktan kahve içmeyin diyerek insanları rahatsız etme. Bir de gençlerin kahvesini dökme. (Azerbaycan şeyini yanlış hatırlıyor ya da biliyor olabilirim ama %98 doğrudur)

Bende yapılan zulme karşıyım fakat filistinin bize yaptıklarını düşününce onları destekleyemiyorum ya da İsrail olmasaydı Azerbaycan olmayacaktı. Kendince istediğini destekle yeter ki Apple telefonlarla starbucktan kahve içmeyin diyerek insanları rahatsız etme. Bir de gençlerin kahvesini dökme. (Azerbaycan şeyini yanlış hatırlıyor ya da biliyor olabilirim ama %98 doğrudur)

Almazsan alma fakat insanları da rahatsız etme zaten İsrail Amerika ve Almanya ürünleri olmadan yaşaman çok zor. İyi yaşayamazsın yani arabadır telefondur oyundur.

Satın alıyorlar ve döküyorlar hem para hem bedava reklam böyle kazanıyorlar.

Almazsan alma fakat insanları da rahatsız etme zaten İsrail Amerika ve Almanya ürünleri olmadan yaşaman çok zor. İyi yaşayamazsın yani arabadır telefondur oyundur.

aga ben nevşehirdeyim bir eleman coca colaya resmen sidiğini yapıyordu boykot diye

Hocam o işin aptallık boyutu, kimse çökertmek için boykot yapmıyor insanın vicdanı el vermiyor. Tabii zorunda kaldığında alması gerekiyor (temizlik, kişisel bakım)

Kaybeden gene normal vatandaş oldu. Şimdi evinde oturur dua ve şükür eder. Bakalım buzdolabı dolmuş olacak mı sabah uyandığında.

Filistin zulmünden sonra boykot muhabbetleri başladı. Kimi alıyor, kimi almıyor, kimi de alanlara karışıyor. Sizce boykot etmek doğru mu? Ne düşünüyorsunuz?

Gidip aldığı ürünü dökmeleri ayrı saçma. Starbucks'da çalışan kişilere ayrı dert insanları rahatsız etmek ayrı dert.

Yeni konular

Geri
Yukarı