Boyum çok kısa kalıyor

reis gen ile alakalı durum bu mesela ben şuan 16 yaşındayım boyum 1.81 çünkü Babamın boyu 1.84 lerde Annemin boyu 1.69 larda babamın geni bana daha baskın olduğu için benim boyum uzun zaten boy uzama durumu %80 genetik %20 ise senin beslenmen ve egzersizler kısaca senin çabaların doğrultusunda oluyor

umarım yararlı olur sevgili dostum umudunu kaybetme stres yapma dengeli ve sağlıklı beslen
2007 limisin reis

Moral bozmayalım belki uzarız inşallah hepimiz uzarız Allah'ın izniyle

Hayır etkili doktor dayılarımın etkili olduğunu söyledi.
Daha demin tıp okuyan kuzenim ile bilgisayar mühendisliği okuyan abime sordum emin olmak için, alakası yok dediler. Doktor söyledi diye doğru olmuyor, doktorlar biyolojinin her alanı ile ilgilenmiyor.

Arkadaş kalıtım bilmeden kendini biyolog zannediyor.😀
Dedi daha biyolojiden 85 bile alamayan adam. Biyolog değil de genetik olmasın mı o ? Biriyle çok takılırsak onun da genetiği geçer hatta değil mi dostum ?

Son düzenleme:
Daha demin tıp okuyan kuzenim ile bilgisayar mühendisliği okuyan abime sordum emin olmak için, alakası yok dediler. Doktor söyledi diye doğru olmuyor, doktorlar biyolojinin her alanı ile ilgilenmiyor.

Dedi daha biyolojiden 85 bile alamayan adam. Biyolog değil de genetik olmasın mı o ? Biriyle çok takılırsak onun da genetiği geçer hatta değil mi dostum ?
Hocam doktor endokrin de prof. ama sen bilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı