Boyum uzar mı?

Kardeşim ne bu tepki anlamıyorum nazik olamaz mısın çocuk ergenlik döneminde canı sıkılmış olamaz mı? Sende mi gergin anındasın anlamıyorum ne oluyor size.
Forumun kuralları var sayın duyar bey.

Kardeşim ne bu tepki anlamıyorum nazik olamaz mısın çocuk ergenlik döneminde canı sıkılmış olamaz mı? Sende mi gergin anındasın anlamıyorum ne oluyor size.
Neden yarıldınız?

Hocam uzar. Bu kadar boy takıntısı bu insanların neden anlamıyorum. Uzarsa uzar hocam. Daha yaşınız çok genç belki geç ergenliğe girdiniz, bunlar olabilir.

21 yaşına kadar uzarsın. Düzenli beslen, spor yap. Uyku düzenin çok önemli. Uykunu 8 - 10 saat almaya ve gece 12 ve 4 arasında uyumaya dikkat et. Bunları yap fakat en önemli etken de genetik bunu bil. Dediklerimle boy genetiğini en verimli şekilde kullanırsın.
Şey, ergenliğe girmedim ki daha.

Hocam neslimiz gide gide küçülüyor boyları. 4 yıl önceki 8. sınıftaki birisinin boyu ile şuanki 8.sınıfın boyu arasında fark var genelde dahada kısalıyor bu yıldan yıla. Boyun uzar ailenin boyları kısa ise çok uzamayabilir ama daha 4 yılınız var, rahat olun.

Forumun kuralları var sayın duyar bey.

Neden yarıldınız?
Gülmekten. Ayrıca forumun kuralları arasında öyle birşey yok. Alternatif hayat>Konu dışı kısmında açılmış kimse birşey diyemez sevmediysen raporla haklı bulunursa uyarılır kardeşim niye kasıyorsunuz anlamıyorum her biri bir ayrı gergin duyar bey ne ya. 😂Ya da direk konuyu geçin kafanıza göre kural filan ilginç. Beğenmiyorsan geçersin?

Gülmekten. Ayrıca forumun kuralları arasında öyle bir şey yok. Alternatif hayat>konu dışı kısmında açılmış kimse bir şey diyemez sevmediysen raporla haklı bulunursa uyarılır kardeşim niye kasıyorsunuz anlamıyorum her biri bir ayrı gergin duyar bey ne ya. 😂ya da direk konuyu geçin kafanıza göre kural filan ilginç. Beğenmiyorsan geçersin?

Abi adam bayağı doğru demiş biz bilemeyiz demek ki kısa boylu bu kadar basit senin yaptığın basbayağı duyar kasmak hem de bayağı bir üst seviye duyar.

Erkeklerde asıl büyüme dönemi 15 yaşın sonları ve 16 da olur illaki ki uzayacak fakat ne kadar uzayacağını bilemeyiz ancak ailenin soy ağacına bakarak tahminde bulunabiliriz.

Gülmekten. Ayrıca forumun kuralları arasında öyle bir şey yok. Alternatif hayat>Konu dışı kısmında açılmış kimse bir şey diyemez sevmediysen raporla haklı bulunursa uyarılır kardeşim niye kasıyorsunuz anlamıyorum her biri bir ayrı gergin duyar bey ne ya. 😂Ya da direk konuyu geçin kafanıza göre kural filan ilginç. Beğenmiyorsan geçersin?

Hocam onun raporladım dediği mesajda "pabici mobayıl" yazıyordu sadece. Konuyla alakası yok.

Geri
Yukarı