Bozuk kartı tamir edip sıfır diye satmak

6100 liraya sıfır 1660 Super olması, 6650 liraya RTX 2060 olması normal bence.
Hatta pahalı bile. Siz de piyasa fiyatının çok altında demişsiniz, komik geldi.
Herhalde GTX 1660 10.000'den az olamaz, olursa dolandırıcıdır kafasındasınız.

6100 liraya sıfır 1660 Super olması, 6650 liraya RTX 2060 olması normal bence.
Hatta pahalı bile. Siz de piyasa fiyatının çok altında demişsiniz, komik geldi.
Herhalde GTX 1660 10.000'den az olamaz, olursa dolandırıcıdır kafasındasınız.
Bu fiyatlara bahsettiğim ürünleri bulabiliyorsan buyur.

Şu an baktım mesela, en ucuz 1660S 7800 TL.

Bu fiyatlara bahsettiğim ürünleri bulabiliyorsan buyur.

Şu an baktım mesela, en ucuz 1660S 7800 TL.

Ben aldım kartı 1.5 ay önce test ettim MSI 5500 XT 4 GB faturalı 3600 TL kendi kartımı sattım 800 TL
Kartı takip test ediyordunuz neden ucuz şöyledir kartlarda değişim ya da 2.el yazıyor zaten ha bandı siz sökeceksin o saçmalık ama güvenilir.
Ben de oradan ekran kartı almayı düşünüyorum ama uzak olduğu için gidemedim. Tahminimce toplu ve önceden alınmış kartları satıyorlar. Yasal dükkanı olan birinin sıfır diyerek tamirli ekran kartı satması bence pek mümkün değil.

Evet ters bir yer zaten öyle birey yapamaz bozuk kartı tamir edip satamaz.

Ben aldım kartı 1.5 ay önce test ettim MSI 5500 XT 4 GB faturalı 3600 TL kendi kartımı sattım 800 TL
Kartı takip test ediyordunuz neden ucuz şöyledir kartlarda değişim ya da 2.el yazıyor zaten ha bandı siz sökeceksin o saçmalık ama güvenilir.

Test etmenin bir anlamı yok. Herhangi bir kartı 2 sene kullanıp, 1 sene kullanıp satarsın, ve hiç sorun çıkarmadan her türlü testten geçer.

Nasıl bu kadar ucuza satabiliyorlar? Hala mantıklı bir açıklama yok.
Daha önce bu firma hakkında açılan bir başlıkta birinin böyle bir iddiası vardı, yine bu forumda. O yüzden sordum. Kaldı ki bozuk kartı tamir edip satabilir. Yasal dükkanı olmasının anlamı yok. Ülkede emniyet müdürü eroinle yakalanıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı