Hepsiburada'dan sıfır diye alınan TV'nin teşhir ürünü çıkması ve süreç

hanthehun1908

Hectopat
Daha fazla  
Eksisozluk.Arkadaşlar herkese selam, konunun detayını Ekşisözlük'e taşıdım orada görselleriyle görebilirsiniz. Yaşadığım rezalet kısaca şu şekilde:

27 Ocak cumartesi günü Hepsiburada üzerinden (321) değerlendirmeli ve 4.9 puanı olan bir televizyon aldım.

Sıfır diye aldığım ürün yetkili servisin kutuyu görüp " abi sana teşhir ürünü satmış olabilirler" demesiyle ve kutuyu açıp incelediğinde ise TV'de jelatinin bile olmadığı, TV ayak koyacaklarının kullanıldığını göstermesiyle "teşhir ürünü" olduğu kesinleşmiş oldu.

Yenisini veya bir başkasını istemiyorum sadece paramı geri versinler yeterli diyerekten ürünü direkt olarak iade etmek istedim. İade talebimi istinaden adresimden 2 Şubat'ta HepsiJet XL tarafından alınacağını söylediler ve internet sitesinde bu şekilde gözüküyordu. Sonra ne olduysa 1 saat önce yaptıkları rezillik yetmiyormuş gibi bir de kocaman TV'yi Aras Kargo'ya götürecekmişim diye internet sitelerinde gördüm.

Tekrardan müşteri hizmetlerini aradım, bu sefer de 5 şubat tarihine alacaklarını söylediler.

https://eksisozluk.com/30-ocak-2024-hepsiburada-com-rezaleti--7776890 link eklenmiyor o sebeple böyle yazıyorum:

Merhaba. Ürünü Hepsiburada mı başka bir satıcı mı satıyordu?

Burada Hepsiburada'nın suçu yok satıcıyı bulun bir şekilde numarasını onunla aranızda anlaşın Hepsiburada olsaydı satıcı haklısınız derim fakat satıcı onlar değil satıcıyı sözleşmeler kısmından bulabilirsiniz.

Burada Hepsiburada'nın suçu yok satıcıyı bulun bir şekilde numarasını onunla aranızda anlaşın Hepsiburada olsaydı satıcı haklısınız derim fakat satıcı onlar değil satıcıyı sözleşmeler kısmından bulabilirsiniz.

Hocam Hepsiburada platformuna güvenip o platformdan işlem yapmışım beni 3. satıcı bağlamaz. Hepsiburada ilgilenecek. Güvenmediği satıcıyı satış yaptırtmasın.

Geri
Yukarı