Bozuk PSU FPS Etkiler mi?

4 GB 100 TL, 8 GB 170 TL. Siz bilirsiniz.

Tek 8lik alsan. Elindeki 4 lüğü satsan. Cebinden fazladan 20-30 lira çıkar

Kesin sorun RAM olduğunu bilsem zaten alırım şimdi bi arkadaşla konuştum onun 8 GB RAM i var ondan ödünç alıp bakacağım her ne kadar PSU dan olduğunu düşünsemde hala ilk önce bir deneyelim teşekkürler yardım için.

Bu gün disk kullanımı %100 ü buldu durduk yere hdd de sorun olabilir mi ? Onu nasıl incelerim. HDD deki sorun FPS yi etkiler mi ?

Bu gün disk kullanımı %100 ü buldu durduk yere hdd de sorun olabilir mi ? Onu nasıl incelerim. HDD deki sorun FPS yi etkiler mi ?
Windows 10 güncelleme yapıyordur. Tüm güncellemeleri kontrol edin hepsinin bitmesini bekleyin. Güncelleme yaparken performans sorunları olabiliyor. Eğer güncelleme değilse düşük bir ihtimal ama virüs olabilir. Ram olacağını sanmam bende de 4GB ram var şu an için oyunlarda yeterli oluyor FPS sorunu yaşamadım.

Windows 10 güncelleme yapıyordur. Tüm güncellemeleri kontrol edin hepsinin bitmesini bekleyin. Güncelleme yaparken performans sorunları olabiliyor. Eğer güncelleme değilse düşük bir ihtimal ama virüs olabilir. Ram olacağını sanmam bende de 4GB ram var şu an için oyunlarda yeterli oluyor FPS sorunu yaşamadım.

Aynen öyle Hdd sorunu düzeldi sonradan. RAM olduğunu bende düşünmüyorum yarın deneyeceğim arkadaşımdan alıp sonucu yazarım buraya RAM den kaynaklanmıyosa sorun %90 bence PSU zaten :)

@furkancetinkol
ss299.PNG

Yeni konu açın sorun için.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı