Bozulmuş Windows 8.1'e Windows 7 kurarsak dosyalar kalır mı?

Hüsnü_Çoban

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Sivil Polis
Merhabalar diskde önemli şeyler var. Bir şeyler yaptım ve şu hatayı aldım " an operating System wasnt found try disconnecting any Drive that dont contain an operating System". Sonra flash belleğe 8.1 kurdum. Yükleme noktasına geldim. 2 seçenek vardı. Dosyaları kurtar, dosya sil Windows yükle. Dosyaları kurtar seçeneğine bastım ancak bilgisayarı başlatıp takmamı söyledi. Içindeki dosyayı kurtarmam lazım.
Evde Windows 7 CD buldum. Üzerine kursam dosyalar kalır mı? Veya başka taktiği var mı?

Şu videoya baktınız mı?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam, burada CD ile mi başlatıyor? Bende Windows 7 CD taksam dosya kalır mı?

Merhabalar diskde önemli şeyler var. Bir şeyler yaptım ve şu hatayı aldım " an operating System wasnt found try disconnecting any Drive that dont contain an operating System". Sonra flash belleğe 8.1 kurdum. Yükleme noktasına geldim. 2 seçenek vardı. Dosyaları kurtar, dosya sil Windows yükle. Dosyaları kurtar seçeneğine bastım ancak bilgisayarı başlatıp takmamı söyledi. Içindeki dosyayı kurtarmam lazım.
Evde Windows 7 CD buldum. Üzerine kursam dosyalar kalır mı? Veya başka taktiği var mı?

Hocam evinizde başka bilgisayar varsa USB içine Windows 7/xp Live CD yazdırırak verilerinizi kurtarabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı